Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Sreca pa nisu za onaj glupavi podcast dali 100 miliona$ oh wait😆
100 miliona slušalaca pa sad...nil janga će stoga da prežive, ali biće problem ako i drugi krenu da se solidarišu...za sada je to džoni mičel, i to se može podneti...ali, neko najavljujue da o tome razmišljaju i foo fighters, to već može biti ozbiljan problem za spotify...

što se mene tiče nila janga i džoni mičel sam se naslušao u svoje vreme, foo fighters je bend koji ne razumem :) , ali mislim da je dovoljno da recimo 10 aktuelnih imena krene istim stopama pa da to bukvalno uništi spotify...možda čak i 5...
 
Nemaš 250 poruka.
 
Mozda je nudio mesta u paketu, sto je ograniceno na starije clanove. Ne verujem da se brisu opsta pitanja o samom servisu.
 
Nisam nudio, ali sam pitao da se pridruzim.. Naravno da nemam 250, kada su mi vec 2 nestale 😁. I kontam, bilo bi lepo kada moderator obrise neciju poruku, da obavesti privatnom porukom o prestupu, ne ovako, ne znam o cemu se radi..
 
Moraces da lurkujes temu dok se neko stariji ne oglasi sa ponudom.
 
100 miliona slušalaca pa sad...nil janga će stoga da prežive, ali biće problem ako i drugi krenu da se solidarišu...za sada je to džoni mičel, i to se može podneti...ali, neko najavljujue da o tome razmišljaju i foo fighters, to već može biti ozbiljan problem za spotify...

što se mene tiče nila janga i džoni mičel sam se naslušao u svoje vreme, foo fighters je bend koji ne razumem :) , ali mislim da je dovoljno da recimo 10 aktuelnih imena krene istim stopama pa da to bukvalno uništi spotify...možda čak i 5...
Nije 100 miliona slušalaca :) Dali su 100 miliona USD, tako se bar piše.
 
Mislim da @adachi nije pominjao slušaoce, potpisali su ugovor za podkast sa Džoom Rogenom u vrednosti 100 miliona USD.
jasno je, zato sam i napisao da vuče toliko slušalaca i da nisu baš bačene pare, i da nil jang svakako nije neko zbog koga će odustati...valjda su mu zbog toga i dali tolike pare...a ako vuče 11 miliona po epizodi, onda računaj koliko je epizoda imao na spotify i koliko je to ukupno...verovatno i više od 100 miliona slušanja...
 
Поздрав људи.Падобранац сам на овој теми па ћу пробати да питам ово што простије.Укратко које су предности и мане Спотифаја у односу на Тидал?Наиме, скоро сам уплатио преко сбб-а Тидал и упоредио га са Спотифајом (фри налог) и мој субјективни утисак је да ми Спотифај мнооооого боље, лепше, јаче и отвореније звучи.
 
Kvalitet zvuka je vrlo subjektivan. Na papiru, tidal ima prednost, ali to ne mora da bude tako za svakoga, pogotovo ako nemas opremu za to.
Spotify ima vecu bazu i bolju integraciju na razne uredjaje. Android app je vrlo slicna.
Bitno je napomenuti da tidal nema najvisi kvalitet za svaku pesmu. Oni uvek navode ukupan broj hifi pesama u bazi, ali to ne znaci nista. Zvuci impresivno, ali na mojim listama to nije preovladavajuce pa mi na kraju dodje na isto.
Ako malo budes koristio spotify, kad tad ce ti iskociti mesec dana free premium ili mozda cak 3meseca za 1$ i slicno. Uzmi to pa uporedi obe placene opcije
 
Meni Tidal mnogo bolje zvuči u HiFi režimu od Spoitifya. Slušao sam preko pojačala i slušalica. Sada sam trenutno na Spotifyu zbog cene. Kao što je rekao @TwistedMind, Spotify često izbacuje dobre ponude za pretplatu, pa ih je teško odbiti. Ako budu u skorije vreme i oni ubacili HiFi zvuk kao što najavljuju, definitivno će sahraniti Tidal.
 
Takodje se prijavljujem za Family paket ko bude pravio neka me kontaktira u inbox
 
Хвала на одговорима нисам могао раније да одговорим.Имам рекао бих квалитетан али мало компликован систем где би се сигурно приметила разлика у квалитету песама.Ако неко прави пакет (контакт у инбокс) такође се пријављујем па да пробам и то онда ћу одлучити коју платформу да изаберем.За сад дебело води Спотифај.
 
Imate family invite na mom profilu ako nekome treba.
 
Jel neko zna kako da skinem celu plejlistu na kompjuter i snimim na usb flash kao mp3 da bih slusao u autu. Ako krsim pravila moze odgovori u PM.
 
Neće da može, ti kad skineš preko Spotify neku pesmu dobiješ neki kriptovan fajl, ne mp3 ili bilo šta što možeš da pustiš preko neke druge aplikacije.
 
Jel neko zna kako da skinem celu plejlistu na kompjuter i snimim na usb flash kao mp3 da bih slusao u autu. Ako krsim pravila moze odgovori u PM.
Kao što rekoše, to je kriptovani fajl i od tig medija nema vajde osim slusanja preko spotify aplikacije. Sto ne povezes aux kabal na multimediju u kolima i drugi izlaz u mob, ako telefon nema 3.5mm ulaz, postoji mali blutut prijemnici na aliexpressu za 2-3e, i jedan kraj kabla u taj blutut prijemnik, drugi u multimediju kola i odlican bežični strim muzike 😊
 
Naravno ako kola imaju blutut sve ide lakse 😅....moj golf to nema pa se dovijam ovako kako sam opisao
 
Ne moraju kola da imaju bt, to je suština. Telefonom se povezuješ bt-om na taj risiver koji je uboden u aux od kola.
 
Nazad
Vrh Dno