Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pitanje za upućene: sastavio sam listu proizvoda koje želim da naručim, izabrao veličine i poručio. Pisalo mi je da je uspešno procesuirano (prošlo plaćanje), međutim, par sati kasnije mi stiže poruka da jednog proizvoda nema na lageru. Da li to znači da čekam da stigne ta roba u magacin, pa onda kreće komplet pošiljka, ili će krenuti komplet bez tog jednog proizvoda kojeg trenutno nema na stanju?
 
Meni je bio isti slucaj, posalju ti paket bez tog jednog proizvoda :)
 
Stoji u Lidsu od utorka - info received 00:00

nedelju dana ce da putuje sa dhl ekspres... sprdnja.
 
4ZTBciv.png


ista priča...
 
Ovo ne znaci da je paket fizicki preuzet.

Samo da je DHL dobio info da pokupi iz nekog skladista paket kad se spremi :)

Videce se odmah pomak na ovom pracenju kad stvarno krene.
 
Pozdrav svima,

Nova sam na forumu i zeleo sam da podelim svoja iskustva o SD, mozda budu nekome od pomoci. Inace moje mere bi bile 191cm i oko 87kg+-2kg .

Od skoro sam saznao za SD i do sada sam dva puta narucivao robu:
prvi put (prvenstveno zbog torbe a ostalo cisto da oprobam SD)
Smith Saunders dzemper plavi
Smith Saunders dzemper crni
SoulCal torba za plazu za devojku
Smith Navigator Sorts
+ neka sica da se dopuni do 50 ;

drugi put
Karrimor cizme za brata
rukavice, takodje za brata
(voli covek da planinari).

Oba puta sam narucio za vikend i roba je stigla u sledeci cetvrtak/petak. Naravno, granica od 50 evra za robu, transport jos - prvi put 18 evra, drugi put 13 evra.

Oba džempera su L velicine i super mi stoje, jedino su naramenice braon a na slici mi se ucinilo da su crne, sto mi se inacevise svidja. Ipak, ako se bolje pogledaju slike vidi se da je braon. Inace, za oba dzempera je cena 10,8 evra ali kad sam ih dodao u korpu pisalo je da su po 7,2 evra, i tako je ostalo na konacnom racunu. Nije bilo nikakavih problema pri dostavi tipa cena gore/dole, preko/ispod 50 evra...
Torba je super, svidela se devojci, jedino su rucke malo krace nego na slici.
Sorts je XL, malo mi je siri u struku ali moze da prodje, duzina je super. Inace, cena je bila 4,5 evra.

Cizme su odlicne, kvalitetne i udobne makar na prvu probu. Inace, brat je probao neke Karrimor cizme negde u Bg i video otprilike da mu je 42 malo pa smo narucili 43 (UK 9), velicina super pase.
Rukavice su malo tesne ali mogu da prodju, to smo i pretpostavljali ali nije bilo vecih, a i narucili smo ih samo da popunimo do 50 evra.

Eto toliko. Sve u svemu za sada sam zadovoljan sa SD, nadam se da ce ostati tako.

Caos ,)

:D
 
Poslednja izmena:
evo vidim da ima gomila lee cooper majica do 3€. citao sam ranije da su velicine manje ali pitanje je koliko. ja ovde uglavnom kupujem L velicine majica i ok su mi. ako neko ima neku sugestiju iz prve ruke-bilo bi dobro.
Inace porucio sam u utorak svoj prvi SD paket pa cekam da vidim kako cu proci. 3 duksa sa kapuljacom i komplet trenerka (sve everlast) i jedne bermude soulcal. uzeo sam sve L velicinu pa taman da uporedim kad dodje
 
evo vidim da ima gomila lee cooper majica do 3€. citao sam ranije da su velicine manje ali pitanje je koliko. ja ovde uglavnom kupujem L velicine majica i ok su mi. ako neko ima neku sugestiju iz prve ruke-bilo bi dobro.
Inace porucio sam u utorak svoj prvi SD paket pa cekam da vidim kako cu proci. 3 duksa sa kapuljacom i komplet trenerka (sve everlast) i jedne bermude soulcal. uzeo sam sve L velicinu pa taman da uporedim kad dodje

E da, i ja sam to veceras video i interesovalo bi me isto oko velicina. Opet 191/87 mere.

Malo sam trazio po KP i ovo bi mozda moglo da pomogne oko mera:
LeeCooperKP1
LeeCooperKP2
LeeCooperKP3

Ako neko ima skorija iskustva neka javi.
 
sirina ramena 43??? ovaj nesto nije dobro napisao ili je merio ko zna sta.

Mislim da je merio sirinu majice gore de se pripajaju rukavi, ne odnosi se na sirinu ramena coveka. Tako sam bar ja shvatio. Isto tako i sirina pazuha, jer nije logicno da ti je pazuh siri od ramena... ali kad meris majicu direktno tako je
 
ramena se mere od onog T spoja gde pocinje rukav-bar mislim da je tako. Nema logike da je 43-premalo je
jedino ako nije neki cudan kroj
 
Poslednja izmena:
Ja sam proverio sa nekim mojim stvarima, tu gore je sirina oko 47-49cm, iako su velicine uglavnom L, tako da mi ovo 43cm deluje logicno. Proveri i ti. Mozda je malo drugaciji kalup, korigujes velicinu koju uzimas i to je to.

Opet ostaje pitanje - da li je neko skorije nesto narucivao LeeCooper pa da podeli iskustva.
 
Evo ja cu da ti iskopiram iskustva ljudi od pre, pa sad kako procenis :)

Sto se tiče veličine ja nosim naše M (174cm i 65kg) dok mi u Engleskim veličinama najviše odgovara S (slazenger, everlast i ostalo....) a Lee Cooper odgovara mi S i M.(Lee Cooper kosulje uzimam S dok kod dukseva mogu da nosim i M ali i S je savim ok

Košulje Lee Cooper su baš male, znači M je S, L je M, XL je L…

Pitao si u vezi Lee Cooper kosulja - Ja sam visok 187, tezak 79KG i L mi je perfektna

180 cm,74 kg - http://www.sportsdirect.com/lee-coop...lcode=60921626 S idealno

mojih 1.83cm/84 kg - M i L

Licno sam uzimao lee cooper pantalone, sa 176 cm i 76 kg velicina 32 taman (ko voli sire moze 34)
A imam i neke lee cooper farmerke kupljene kod nas, isto tako.
 
Drugari ako neko hoće nov kargo šorc sa SD za jednu crvenu nek se javi :) Odgovara mi i da mi neko naruči npr dve majice u nešto manjoj vrednosti.

http://rs.sportsdirect.com/pierre-cardin-aop-cargo-shorts-mens-479195?colcode=47919516

L veličina. Danas mi stiglo, sama veličina mi odgovara (188cm-83kg), ali imam izrazito jake noge pa mi u predelu butina zateže :/

Inače preporuka za GELERT pamučne majice, 3.5eur su a odličan je kvalitet i super kroj. Ne mogu da prežalim što sam uzeo samo jednu.
 
Poslednja izmena:
Narucio sam paket od 6e sa postarinom je 19e, za koliko ce mi otprilike stici paket i da li cu naplatiti carinu naravno poslali su mi preko DHL-a :) ?
 
Nece ti nista vise naplatiti, ja sam pre neki dan narucio paket vrednost od 48 evra, nista nisam platio....
Narucio u nedelju stiglo u cetvrtak.

Poslato uz pomoc veš-mašine.
 
Poslednja izmena:
Znači paket ne sme preći vrednosti od 50e zajedno sa pošiljkom, i nema ni carine ni pdv-a?
Teško mi je da poverujem da bi NS carina propustila takav paket makar bez pdv-a. Pošto su meni skoro na svaki paket iz Kine nešto naplatili, osim u slučaju što je poslato u koverat, a ništa nije imalo vecu vrednost od 20$.
 
Ne, bez postarine, znaci do 50 evra....cena postarine je nesto drugo i to ne ulazi u tih 50 evra.
E pa sad ne znam kako je za Novi Sad....

Poslato uz pomoc veš-mašine.
 
Zna li neko gde se mogu sada videti komentari za velicine? Kacio je neko neki sajt gde su ljudi pisali za ovu robu sa SD-a.
 
Znači paket ne sme preći vrednosti od 50e zajedno sa pošiljkom, i nema ni carine ni pdv-a?
Teško mi je da poverujem da bi NS carina propustila takav paket makar bez pdv-a. Pošto su meni skoro na svaki paket iz Kine nešto naplatili, osim u slučaju što je poslato u koverat, a ništa nije imalo vecu vrednost od 20$.

Novosadska carina nema veze sa tim paketom. Sve ide preko DHL-a, a oni imaju politiku da oni plaćaju namete za pakete vrednosti do 50€ (bez isporuke). Tako da slobodno možeš naručiti, neće ti ništa dodatno naplatiti.

@TodaBro
Zašto si uzeo samo za 6€ (mogao si uzeti još nešto i uštedeti više) i šta je to što ti se sa višestruko većom cenom toliko isplati?
 
Odlično, hvala ti [emoji4]
baš ću nešto da porucim, iako nisam ljubitelj kupovine garderobe preko neta. Ali, nije neka parq...
Novosadska carina nema veze sa tim paketom. Sve ide preko DHL-a, a oni imaju politiku da oni plaćaju namete za pakete vrednosti do 50€ (bez isporuke). Tako da slobodno možeš naručiti, neće ti ništa dodatno naplatiti.

@TodaBro
Zašto si uzeo samo za 6€ (mogao si uzeti još nešto i uštedeti više) i šta je to što ti se sa višestruko većom cenom toliko isplati?
 
Ima li neko iskustvo sa obucom veliki brojevi? U mojem slucaju gazno podrucje 31cm Tommy H mi odgovara njihova cipela 46
 
Nazad
Vrh Dno