Šta je novo?

Specificna voznja

zeko

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2005
Poruke
1,561
Poena
360
Kao sto i naslov kaze igra mi se neka "voznja" ali specificna, naime, niti da bude arkada (tipa nfs) niti simulacija (tipa gtr) i sve to lepo da klizi na 1024x768 sa pristojnim detaljima (bez aa i af, nisam razmazen:d na masini iz potpisa! I naravno da moze da se pristojno igra na tastaturi.

Vidim da se ovde pominju silne neke nove voznje, sa kojima nisam nesto upoznat a mrzi me da citam desetine stranica pa je svaki predlog dobrodosao, posto nisam igrao trke, pa ima skoro 2 godine...prodao auto pre neki dan, pa dobio zelju..:D
 
Hmm,dosta teško je sve to uklopiti.Recimo da je najbliža zahtevima Race.Međutim moraš je igrati na nekom nižem nivou težine,inače biće blizu simulacije.
 
Probaj Flatout prvi deo.
 
live for speed je vise simulacija
odlicna igra(odnosno simulacija), nije zahtevna, moze besplatno da se skine sa neta(ako se ne varam ima oko 120mb), moze da se igra u mrezi, preko interneta(internet je cudo :d ), postoje mnogi demo serveri, moze cak da se igra i sa dial-up konekcijom
ps: ja sam se zarazio tom igrom :d
 
Kao sto i naslov kaze igra mi se neka "voznja" ali specificna, naime, niti da bude arkada (tipa nfs) niti simulacija (tipa gtr) i sve to lepo da klizi na 1024x768 sa pristojnim detaljima (bez aa i af, nisam razmazen:d na masini iz potpisa! I naravno da moze da se pristojno igra na tastaturi.

Vidim da se ovde pominju silne neke nove voznje, sa kojima nisam nesto upoznat a mrzi me da citam desetine stranica pa je svaki predlog dobrodosao, posto nisam igrao trke, pa ima skoro 2 godine...prodao auto pre neki dan, pa dobio zelju..:D

Toca Race Driver 3, + shto ima da ti klizi u full-u sa AF i AA.

:wave:
 
kao da je opisao TOCA-u ... moze i 3 i 2 da proba
 
live for speed je vise simulacija
odlicna igra(odnosno simulacija), nije zahtevna, moze besplatno da se skine sa neta(ako se ne varam ima oko 120mb), moze da se igra u mrezi, preko interneta(internet je cudo :d ), postoje mnogi demo serveri, moze cak da se igra i sa dial-up konekcijom
ps: ja sam se zarazio tom igrom :d


+ Imate razna online takmicenja pa cak i sa nagradama (volani, licence). Neka takmicenja se prenose i na tv-u (autoplus). Moze da se igra i preko dial-up modema. U svakom slucaju treba je probati.
 
+ Imate razna online takmicenja pa cak i sa nagradama (volani, licence). Neka takmicenja se prenose i na tv-u (autoplus). Moze da se igra i preko dial-up modema. U svakom slucaju treba je probati.

da, na jednom od proslih takmicenja nagrada je bila logitech g25 :Klanjanje , sasvim vredna nagrada
stvarno je treba probati, jos ako imate volan necete zazaliti ;)
 
Igrao sam tocu 1 i svidjala mi se svojevremeno, pa cu probati i Toca Race Driver 3, ali dok ne odem kod lokalnog distributera igara, skinucu nocas live for speed pa da vidim kako ide igranje preko dial up-a..!
 
Live for speed je super igra,jos mi fali samo da kupim volan.:)
 
rFactor je zakon, sve sto pozelis mozes da vozis u njoj - www.rfactorcentral.com .Mozes za pocetak da ukljucis neke pomoci da bi se lakse navikao, a kad se uvezbas mozes ako hoces i polako da ih iskljucujes. Ima ubedljivo najbolji net kod, vozio sam trke sa 40 ljudi iz inostranstva bez ikakvog seckanja.
 
Zar je moguce da niko ne spomenu Test Drive Unlimited, jeste da je malo arkada, i jeste da je malo zahtevnija, ali uklapa se u trazeno, niti je simulacija, niti je hard core arcada tipa NFS.
 
Probaj MS Kart 2004,
Colin Mcrae 2.
 
Colin McRae 2 definitivno (ali ne 3,4 ili 5, vec bas DVA ! :) ) :wave:
 
Porsche Unleshed sam davno igrao i bila mi je jedna od gotivnijih voznji uz nfs 4 high stakes.

Mozda i probam Colin McRae 2, posto u vreme kad se pojavila nisam mogao da je igram zahvaljujuci mojoj tadasnjoj sis integrisanoj grafici..:) Sta mislite, da li ce da pravi problem oko pokretanja, posto je prilicno stara igra, a treba da se pokrene na xp, sp2?
 
ako nece probaj onaj kompatibilni mod sa 98 ili jednostavnije instaliraj 98 i uzivaj
 
ako nece probaj onaj kompatibilni mod sa 98 ili jednostavnije instaliraj 98 i uzivaj

I win95, kad sam vec tu:D

Sad skidam demo (tezak samo 32mb-ah ta zlatna vremena) pa ce mo videti:type:
 
ma radi bre opusteno, ja sam je do pre godinu dana vozio...
 
Vrh Dno