olfrud Čuven Učlanjen(a) 13.08.2002 Poruke 576 Poena 619 06.09.2002 #1 Dakle pokrenem program i nudi mi demo pokretanje ili da unesem serijski. Ima li ga neko? Unapred Hvala!:wave;
Dakle pokrenem program i nudi mi demo pokretanje ili da unesem serijski. Ima li ga neko? Unapred Hvala!:wave;
grozda Čuven Učlanjen(a) 18.12.2001 Poruke 579 Poena 620 06.09.2002 #2 http://www.egroups.com/messages/grozda pod FILES/CRACKS (~ ~)( o o )(~ o) -(_)---(_)---(_)- Najnoviji softver: http://fly.to/yusoft Diskusije: http://fly.to/forums Warez: http://fly.to/grozda
http://www.egroups.com/messages/grozda pod FILES/CRACKS (~ ~)( o o )(~ o) -(_)---(_)---(_)- Najnoviji softver: http://fly.to/yusoft Diskusije: http://fly.to/forums Warez: http://fly.to/grozda
BigBoy Čuven Učlanjen(a) 15.12.2001 Poruke 1,528 Poena 675 06.09.2002 #3 Windows Xp, Sound Forge 6.0. Prilikom startovanja pojavi se boot screen (SF) i posle 10 sec. masina zablokira (pomace samo reset na dugme)! Dali neko zna o cemu se radi?
Windows Xp, Sound Forge 6.0. Prilikom startovanja pojavi se boot screen (SF) i posle 10 sec. masina zablokira (pomace samo reset na dugme)! Dali neko zna o cemu se radi?