Šta je novo?

Sony Xperia XZ2/XZ2 compact

Kamera je klasu bolja nego XZ, i XZ1 je bio vidljivo bolji, ali ovo...
08ff26d17d7248207aebaf83cf20ac0f.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Kako da na MTS sajtu vidim kolika je mesecna preplata za XZ2 uz BOX-crveni?
Reklamiraju i na TV-u i na fejsu, a nikako ne mogu da nadjem na sajtu... [emoji853]

Kamera je klasu bolja nego XZ, i XZ1 je bio vidljivo bolji, ali ovo...
Jesi zadovoljan kamerom? I uopste telefonom?
 
Poslednja izmena:
Nema
Mislim da je reklama zastarela
 
Kako da na MTS sajtu vidim kolika je mesecna preplata za XZ2 uz BOX-crveni?
Reklamiraju i na TV-u i na fejsu, a nikako ne mogu da nadjem na sajtu... [emoji853]


Jesi zadovoljan kamerom? I uopste telefonom?
Pozovi korisnicki servis pitaj i pitaj ih oko pretplate za taj model. Ja sam gledao od kad je pocela reklama i uopste ga nema tamo na sajtu osim na pocetnoj stranici.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa taj fazon...nema ga nigde osim na pocetnoj. A korisnicki servis im je uzasan tako da ne zelim da trosim zivce.
Poslao sam im poruku pa da vidim sta i kad ce odgovoriti.
 
Kako da na MTS sajtu vidim kolika je mesecna preplata za XZ2 uz BOX-crveni?
Reklamiraju i na TV-u i na fejsu, a nikako ne mogu da nadjem na sajtu... [emoji853]


Jesi zadovoljan kamerom? I uopste telefonom?
Prezadovoljan sam telefonom i kamera je nakon XZ znacajan napredak, mada ja nisam prezahtevan u domenu kamere.

E sad, sinu sam dao stari XZmada sam ga paralelno stavio u oglase i kad uzmem njega u ruke deluje mi tako tanano i maleno kao da sam uzeo compact opet u ruke. A tek zenin XZ1 bas deluje fensi.

Ne smeta mi velicina, grip je odlican, super fercera... ali mi nije fancy kao ova dva Sonya.

Zapravo samo mi je dizajn tj debljina zamerka i to ne zbog drzanja vec zbog izgleda...

Hvalim se bratu koji je od rodjaka dobio XS na poklon i on veli... Na kako da nema dobru bateriju kad je veliki kao NOTE, stvarno debljina daje utisak glomaznosti, a grip je bas ok

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Super..drago mi je da si zadovoljan.
Ja svaki telefon stavim u gace (silikonske[emoji16]) tako da mi nije bitno od cega je, a volim kad su telefoni malo tezi nego kad su lagani kao da su plasticni/suplji.
Vidim da ste svi zadovoljni baterijom pa mi nece biti problem ako predjem sa Xiaomi RN4 na XZ2.
Da vidim samo kolika je pretplata i ako daju sluske onda cu verovatno i da ga uzmem.
 
Super..drago mi je da si zadovoljan.
Ja svaki telefon stavim u gace (silikonske[emoji16]) tako da mi nije bitno od cega je, a volim kad su telefoni malo tezi nego kad su lagani kao da su plasticni/suplji.
Vidim da ste svi zadovoljni baterijom pa mi nece biti problem ako predjem sa Xiaomi RN4 na XZ2.
Da vidim samo kolika je pretplata i ako daju sluske onda cu verovatno i da ga uzmem.
Ja koristim vec nekoliko meseci XZ2 i prezadovoljan sam telefonom u svakom smislu te reci.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Telefon je odlican u svakom smislu, jedina mana koju sam primetio je sto ume bas da zvecka kad se spusti na sto recimo. Staklo sam na kraju porucio neko zakrivljeno sa lepkom i uv lampom pa se javim kad stigne, trebalo bi da je kao whitestone za samsunga. Posle samo naci gace silikonske koje ga nece podizati.
 
Zvecka mehanizam u kameri, to je normalno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Donji deo telefona se cuje, kazu motor za vibraciju
 
Jel ima neko da nije dobio 9.0 na xz2 compact-u, kao ja ?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Vidim jutros system update, 270mb mislim da je
 

Prilozi

  • Screenshot_20190121-061927.png
    Screenshot_20190121-061927.png
    214.8 KB · Pregleda: 76
Odradio ga mob rano jutros...
Hmmm
Nisam video neke veće promene, osim možda sitno (subjektivno) u fontovima/prikazu.
Ali primetno je dosta poboljšan prijem i stabilnost signala. Pošto mi je radno mesto u oblasti gde je baš loš, to se lako zapazi.
 
I nema promemna. Promene su u veyi sigurnosti. Sony zx2 je bio oko 5.01 na stanju....
 
Jutros sam uradio azuriranje. Nikakve promene nisam primetio. Ali zato znam da decembarsko sigurnosno azuriranje nije ni stizalo za nas region.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Da li teme i dalje menjaju ceo interfejs kao i pre, ikonice i ostalo? Cuo sam bio nesto da su ukinuli podrsku za teme.
 
Preelistaj temu. Ništa nije ukinuto
 
Poslednja izmena:
Prodaju XA po ceni XZ. [emoji16] Sta je tu razlika? Samo jedno slovo. [emoji2]
 
Pa da,koga briga dal je A ili Z,vazno je da je to Sony :d

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Dostupan samo za poslovne korisnike. Min paket 1950din.
Boja crna - ispravan prikaz uređaja, ostale boje - i dalje XA2 plus jedna prazna slika.
 
ja evo nekih,mesec dana koristim XZ2, presao sam sa Galaxy A8 , na auto kamera je bolja,nocu i u toku video snimanja,zaista ogromna razlika. pre ovih imao Lg G4 pa nista slicno ne mogu naci da ga zameni a da mi bas godi... Nisam hteo S9, jednostavno smorio samsung, huawei sam imao ranije p9,ali nije to to,sta znam,obrni okreni izlaz za slusalice i sama jacina me je uvek odbacivala od huawei-ja i sam emui mi je malo bezveze...

I ortak skoro uzeo p20 pro,doneo,cackali,zaista ekran na p20 pro je nekako detaljniji, i kamera naravno, bolje fotke pravi , zvuk losiji na p20 pro dosta, i na zvucnicima takodje nije kao XZ2...

Ono gde kaska je dizajn,ali ne znam, meni je ovako glomazan nekako muski, drugaciji, ako nista drugo deluje mi izdrzljivije ...

Ono sto mi je pak najvaznije- android kao stock , redovna azuriranje evo vec 3.ci update na android 9 pie sistemu.... Takodje nasao sam mu manu, alarm oce da zabode ako je upaljen telefon, ne znam kako da ga iskljucim,. Kada je zakljucan telefon samo prevucem, a kad je upaljen mora restart , jel ima neko nekakvo resenje ??

Baterija - izuva ! 2 dana lagano sa dosta youtube-a,viber,whatsap.
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio to za alarm evo sad probao, samo dismiss i ucuti ako na to mislis?
 
Stiglo mi je staklo sa onim loca uv reaktivnim lepkom. Od ivice do ivice je, relativno lako se stavlja kad se uzme u obzir da ne dolazi sa celom skalamerijom za postavljanje kao whitestone. Za sad lepo stoji, nillkin frost mu ne smeta, ne dodiruje ga nigde. Prvi put sam stavljao takvo staklo sve u svemu sam zadovoljan.
 
Stigao februarski security patch za XZ2
dfb769f1f5e277feb459a85f8dab6ddc.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno