Šta je novo?

sony PSP

Popovic Dusan

Slavan
Učlanjen(a)
22.07.2003
Poruke
47
Poena
306
Jel zna neko gde moze da se nabavi v2.0 ili v1.5 nova ili polovna
 
Kontaktiraj Driver-a na PM
 
Probaj ovde
Pre par dana su imali neke zostale primerke koje su dobili u avgustu,
pa pretpostavljam da je "dobar" firmver .
 
A koliko je realno da platim polovnu konzolu, i nasta treba da se obrati paznja
mislim laser i tako neke slicne tehnicke sitnice
 
ma pitaj Driver-a (covek je nezvanicni PR Sony-ja u Srbiji) i uzivaj, covek je OK sasvim i nece te preci.
 
Za 2.0 verziju max 250 evra , za 2.0+ max 220 evra.
Ja sam pre neki dan kupio za 230 evra maltene novu 2.0 verziju,
jednom napunjena baterija.Gledaj po oglasima,ovo je bilo u Halo Oglasima.
 
Imam previshe porudzbina, ne mogu sad da nabavim...
 
Dakle uzeo sam je!!!
PSP v1.5 stara 15 dana sa garancijom , kupljena kod nas i to u eurolinku
E sad dobio sam sledece:
psp+futrola+sluske+punjac+32mb
1gb karticu
Jednu totalno glupu igru na UMD - disku
kompletan softwer i 50+ igara na 3 dvd-a
USb kabl
Sve ovo za 320 e
Dakle jel vredi ovo ili sam ga preplatio?
Inace sprava je fenomenalna ali samo u 1.5 i 2.0 verziji na kojima moze da se ubacuje ovaj pravljeni softwer
ima extra sliku i solidan zvuk, NFS je extra meni bolje radi nego na PC-ju
Baterija traje satima
Tako da ako ste u mogucnosti sve preporuke
Ja sam je licno najvise uzeo zbog citanja PDF -a jer spremam neke ispite na razlicitim lokacijama a sa nje se cita odlicno slika je jasna i svetla
Hvala svima na pomoci
Pozdrav Dule!
 
Vredi i te kako,s obzirom da karticu kod nas za manje od 80 evra
ne mozes da nabavis.Onda te PSP ispadne 240 evra zajedno sa UMD igrom
i 50 + igara koje nisi morao da skidas sa neta.
Pozdrav i uzivaj !!
 
Taj PSP je promenio 3 vlasnika 😀
 
Pa i ja sam treci covek :d .
 
ne samo da je PR Sony-ja, nego podrzava i TraceRoute za svaki PSP prodat u BGDu...
 
Pazi, PSP sa 1GB, 3 DVDa, USB kabl, jedna glupa igra, nema ih mnogo takvih 🙂
 
Ljudi ova konzola je stara 2 meseca kad pre je izmenjala toliko vlasnika.
Inace prvi kupac u je Ristic Vladimir , a ja sam kupio istu od decka koji se zove Vldimir e sad dali je to ta prica ....
Inace konzola radi extra tako da i ako jeste nema veze promenice ga za 3-4 meseca ponovo kad zavrsim sa ispitima
 
Naravno da nema veze, ja nabavljam konzole stare po 10 meseci i sve su u "like new" stanju. Chini mi se da bi se konzola oshtetila samo ako bi pala direktno na rapavi beton 🙂
 
ajd mi neko objasni koji su fazoni sa tim verzijama??
npr ako bih sad porucio nov iz usa (to bi bio verovatno najnoviji moguci)
kakve bih probleme mogao da ocekujem i zar ne moze prosto da se stavi stariji fw i da se rese isti??
 
Prvo iznad verzije 2.0 n e b i mogao da koristis diskove "domace" radinosti a nemoze se unazaditi fw vec samo upgradeovati.

Inace je najbolje stivo za citanje: "Sumrak ili ne?" izdat je u dva toma:
I tom
II tom

@driver
Sta ako padne na hrapav beton posut ekserima? :-devil-:
 
Poslednja izmena:
a diskovi iz domace radinosti su na umd ili na ms duo?
ako su na umd, kako se to cudo uopste snima?? zar ima praznih kod nas da se kupi i na cemu se rezu?
hteo sam neki pda ili mp3 (sa videom) da uzmem, ali onda gledam za iste pare mi psp deluje bolje...

ja sam u komentarima na newegg video da ljudi pominju da postoje "fixevi" i za novije fw-ove? verovatno ne misle na domacu radinost...

sto se ona dva topica tice, pa ono je uzasno, kao i vecina aktivnijih topica na bencu, 99% poruka su prepucavanje i gluposti, a zaista nemam zivaca da trazim taj 1%.. mozda da neko stavi u faq sobu korisne delove?
 
Poslednja izmena:
danijele, ajde na pm, poshto ovde ne mozemo o tim stvarima...
 
Nazad
Vrh Dno