Šta je novo?

Sony DCR-TRV 25

  • Začetnik teme Začetnik teme petri
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

petri

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2000
Poruke
907
Poena
620
Sta mislite o ovom chudu tehnike?
Ja bih da pazarim uskoro i bas mi je nekako upala u oko 🙂
 
U tome je problem, sto taman toliko samo mogu da odvojim za kameru 🙁
Rado bih to skuplje ali ne moze se 🙁
 
petri je napisao(la):
U tome je problem, sto taman toliko samo mogu da odvojim za kameru 🙁
Rado bih to skuplje ali ne moze se 🙁



Kupi, neces se pokajati. To je kamera sa najboljim odnosom cena - mogucnosti....
A sony je uvek imao i odlicnu sliku, posebno sa DV kamerama...
 
Nazad
Vrh Dno