Wakizashi je napisao(la):A sto se HS 5 tice, ko vam je kriv sto niste skinuli na vreme... 😉
Doduse ovo je bilo kao 5.0B mada ja to beta nisam video nigde osim u opisu linka sa koga sam ga skinuo...
cile je napisao(la):Nego ti meni reci jer se ta verzija lepo moze registrovati pomocu seriala ? pa da je skidam 🙂 da je ne skida silverglider (njemu pozdrav) za dz... 🙂
Pozdrav
BodyRemover je napisao(la):Da li je swish besplatan?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari