Instalirao sam onaj sigurnosni patch za IE 6.0 i sada mi radi sporije.Ne samo konektovanje i brzina su ok,nego mu treba vise vremena da otvori samu stranicu,kao npr. da je komp usporen sa jos gomilu operacija u trenutku dok sam na netu i otvaram stranice.Ma jel vi razumete mene? 😀