Šta je novo?

Smoreni Explorer

  • Začetnik teme Začetnik teme bibby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,974
Poena
680
Instalirao sam onaj sigurnosni patch za IE 6.0 i sada mi radi sporije.Ne samo konektovanje i brzina su ok,nego mu treba vise vremena da otvori samu stranicu,kao npr. da je komp usporen sa jos gomilu operacija u trenutku dok sam na netu i otvaram stranice.Ma jel vi razumete mene? 😀
 
Amon_Ra je napisao(la):
...i sada mi radi sporije....sa jos gomilu operacija... Ma jel vi razumete mene? 😀
Ma jok 😀
Ajd na spavanje pa sutra da vidimo u cemu je problem 😉
 
Nazad
Vrh Dno