Slusalice za muziku i gaming

bane1978

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.02.2018
Poena
1
Ima li neko predlog za kupovinu slusalica za ove dve namene?
Trazim vec slusalice mesecima i mogao sam da kupim pristojne slusalice za oko 50 eura ali sam se uvek lomio jer ako su dobre slusalice sa dobrim zvukom za slusanje muzike...nemaju mikrofon!
Ili ako imaju obe stvari,preterano su skupe! Moze da posluzi i opcija kad na slusalicama postoji zenski 3.5mm dzek (u slucaju da kabl strada,da moze da se zameni) pa da se kupi nov kabl sa mikrofonom i tako da se dobije neka kombinacija.
I dalje trazim! Ako neko ima neki predlog dobro bi mi dosao savet.

DarkSideR

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poena
18
creative blasterx h6. Ja se cudim i dalje kako u Srbiji niko ne prica o njima, ja posle desetina promenjenih slusalica najzad nasao sto odgovara mom uvcetu a to su te sluske, fenomenalan zvuk sa veoma kvalitetnim bassom, sirok image perfektno lociras neprijatelje u igrama, odlican mikrofon, i sto je najbitnije zvuce fenomenalno i na usb, tako da ljudi koji nemaju dobru zvucnu karticu, dac/amp mogu da uzivaju u dobrom zvuku, hem imas i preko usb onaj creative sbx software gde mozes da podesis eq, surround i td. u amazon komentarima jedan lik promenio cak vise sluski i kaze da te sluske zvuce kao slusalice od 200+ eura...jedina mana meni je nisu bas mnogo udobne cesto ih namestam, za udobnost nema sta mh 751/752 al zvuk je katastrofa...

Vrh Dno