Šta je novo?

Slušalice za plivanje

TripleX

Poštovan
Učlanjen(a)
12.10.2016
Poruke
26
Poena
55
Potrebne su mi slušalice koje bih koristio za plivanje u bazenu (da brže prođe vreme). Nisam ljubitelj in ear slušalica, ali neću puno da biram. Pretpostavljam da mi trebaju sa nekom vrstom plejera.

Može i bilo koji drugi sistem za slušanje muzike koji mogu da koristim za vreme plivanja (ako nešto takvo postoji).

Da li neko koristi? Ima neku preporuku?

Hvala.
 
Imao jedne kineske, bone conductor, izdržale 6 meseci, ali su stalno spadale i nekad brljale. Naručio drugi model, đubre out of the box. Oba modela su nešto preko 20e. Ukratko, bačen novac.

Na netu, najviše hvale neke h2o modele, ali mi oni nisu nabavljivi.
Od stvari koje mi jesu nabavljive, dvoumio sam se izmedju sony ws nw623 i shokz open swim. Sony idu in ear, shokz nemaju BT, tako da služe samo kao player.
Neki dan su se pojavile creative outlier free pro. Iste pare kao sony i shokz, ali na papiru rade sve, full bt, bone conductor i 2 godine garancije. Videćemo kako cu proći, pa mogu da se pohvalim.
 
  • Like
Reagovanja: 5ar
Ovde cu samo da ostavim komentar da se ovo NI SLUČAJNO ne kupuje.

I dalje su sony nw ili shokz openswim izbor, ali svaki sa svojim manama.

Creative je zreo za istoriju.
Ovo su malo bolje kineske slušalice u fancy kutiji. Crkle su mi za 3 nedelje (130e skoro), kontakt korodirao, zastitna guma krenula da se odlepljuje I prosto prestale da rade jedno jutro.
dobio sam druge, ali i preporuku da ih ne kupam bas toliko :( sad ih koristim za setnju po parku kad najave kišu da mi ne crknu iem.

Ako budem bas lud, možda kupim kineske koje se kace na naocari za plivanje, to niko ne moze da kaze da se ne kupam. Ili cu nekad u zivotu neki H2O modela da vijam kad mi neko bude isao na taj kraj sveta...
 

Prilozi

  • 20230611_132421.jpg
    20230611_132421.jpg
    85 KB · Pregleda: 13
  • 20230611_132347.jpg
    20230611_132347.jpg
    93.8 KB · Pregleda: 14
Nazad
Vrh Dno