Šta je novo?

Slika se zamrzne

evilmc

Poštovan
Učlanjen(a)
21.06.2014
Poruke
565
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 8400 & LC Power LC-CC-120-ARGB-PRO
Matična ploča
Asus z370-A
RAM
G.SKILL 32GB Trident Z RGB DDR4 3000MHz CL16
GPU
ROG Strix GeForce® GTX 1060 OC edition 6GB GDDR5
Storage
SAMSUNG M.2.1TB 980 PRO & 7TB HDD
Zvuk
LOGITECH Z623 2.1
PSU
Corsair 850
Kućište
DARK BASE PRO 901 Black
Monitor
Dell P2719H x2
Miš & tastatura
Mx Master 2S & Anne Pro 2
Ostale periferije
BeQuiet 140mm x3
Mobilni telefon
iPhone 12 Pro Max
Pametni uređaji
QNAP TS-253Be-8GB
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav svima,

Imam problem sa računarom, moze se videti iz mog potpisa koje komponente imam.

Problem je sledeci. Vec 3x za redom mi se komp zamrzne slika i samo zuji na zvucnicima i nista ne pomaže, niti mi dozvoljava da udjem u task manager, nista, sem da restartujem komp.

Prvi put mi je bio otvoren photoshop, chrome, i cuteftp i aimp3.

Drugi put sam otvorio smao cuteftp 9, i pustio upload i pustio muziku i opet se slika zamrzla.

Treci put sam opet otvorio cuteftp 9 i pustio muziku i probao jedan po jedan fajl da ubacam i opet zamrzla se slika i samo zuji.


Sta da radim???? Ovo se nikad pre nije desavalo???
 
Imali nečega u Event viewer-u ?
 
Može neko da pomogne da rešim ovaj problem?
 
To mi se desavalo na jednom laptopu, kad se pregreje. I na jednom starijem kompu, nismo ustanovili sta je, ali sam testirao hard i memoriju i ok su. Znaci grafa ili ploca...
 
Moguce onda da je ploca, jer je grafa stara samo par meseci, a to mi se desavalo i pre...
 
Da, ukljuci i procesor... Najbolje da krenes da testiras redom, skini hirens boot disk, narezi, pa polako redom...
 
to zujanje je karakteristicno za ram memoriju....jesi klokovao komp...vrati bios na default i vidi oce se tad javlja...licno mislim iz izkustva da nesto od podesavanja nije u redu...narocito voltaza rama ili fsb astrap i sl...zato probaj na load default settings pa vidi...
 
Nisam nikada klokovao, tako da je sve na default, i uradjen update biosa.

I procesor je drugi, pre sam imao dual core. Samo je ploca stara, nije nikad menjana.
 
Probaj sa ovim programom ,,BlueScreenView,, . Instaliras i kada pukne sistem , mozes da vidis zbog ceka se to desilo.
 
Nazad
Vrh Dno