Šta je novo?

Sky star 2 pecanje

jerichon

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2009
Poruke
129
Poena
319
Pozdrav...
Ja sam nov u celoj ovoj prici oko offline download, otkljucavanja scrb... kanala preko sky star 2 kartice.
Kupio sam pre 2 dana sky star 2 i nemogu da se pokupium sa celom ovom pricom oko skidanja i otkljucavanja kanala.
Moze li neko da mi da neko detaljno, korak po korak upustvo, sta treba da uradim da bi mogao da skidam fajlove preko skyneta ili neceg drugog, i kako da odkljucavam te proklete zakljucane kanale. Usput, imam instaliranu vistu 64
Hvala i pozdrav...
 
Prvo ako imaš ver.2.6D skini sa technisat-a poslednje drajvere.Za offline download se koristi skynet ili manna.Ne znam da li manna radi u visti64 ali provereno će raditi na XPsp3x32,win7x32 i win7x64.Trenutno je aktuelan EutelsatW3 na freq.11354V8571. Detaljna uputstva i najave imaš na turkoffline-u i našem elitesecurity-ju.

Što se tiče zaključanih kanala,trenutno je najbolja kombinacija nekog DVBviewer-a 4.x PRO i vplug-a na Thor-u 1E jer tu imaš otključan DIGI-TV, naravno uz odgovarajući softcam.key
 
Prvo ako imaš ver.2.6D skini sa technisat-a poslednje drajvere.Za offline download se koristi skynet ili manna.Ne znam da li manna radi u visti64 ali provereno će raditi na XPsp3x32,win7x32 i win7x64.Trenutno je aktuelan EutelsatW3 na freq.11354V8571. Detaljna uputstva i najave imaš na turkoffline-u i našem elitesecurity-ju.

Što se tiče zaključanih kanala,trenutno je najbolja kombinacija nekog DVBviewer-a 4.x PRO i vplug-a na Thor-u 1E jer tu imaš otključan DIGI-TV, naravno uz odgovarajući softcam.key

Prijatelju probao sam i na jednom i na drugom sajtu. Ali nigde upustva. Skinuo sam snynet i radi, ali mi skida veoma sporo, nekih 15 kbs i to samo jpg, iako sam mu odredio da skida i exe, avi... Pomoc, please...
 
Prijatelju probao sam i na jednom i na drugom sajtu. Ali nigde upustva. Skinuo sam snynet i radi, ali mi skida veoma sporo, nekih 15 kbs i to samo jpg, iako sam mu odredio da skida i exe, avi... Pomoc, please...

Ne znam za skynet, ali manna radi 100% sa poslednjim drajverima i odgovarajućim STREAMREADER-om.

http://www.elitesecurity.org/t302140-126-Manna-kako-radi

Sva objašnjenja postoje na ElitesECURYTI-ju samo treba malo da se potrudiš.Ovo ti je link do stranice gde je jedan user postavio svoju mannu podešenu za 11354,ja je nisam probao jer sam prešao na skystarHD2 i naravno potrebno je da se registruješ da bi skinuo prikačeni fajl
 
Poslednja izmena:
Probaj program SkyGrabber. Sumnjam da ce ti trebati uputstvo.
 
Nazad
Vrh Dno