Šta je novo?

Skrill/Neteller i kupovina altcoina

svetijovAAAn

Poštovan
Učlanjen(a)
02.06.2017
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav svima, interesuje me da li postoji neki sajt koji u ponudi za kupovinu altcoina ima Skrill i Neteller kao opciju? Ili mozda neko sa foruma zeli da zameni usd$ za odredjene kriptovalute ovim putem?
 
Ljudi izbegavaju ovaj vid zamene jer mozes da uradis chargeback i ostane se bez love

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
da se javim da sam na paypalu iskusio chargeback i ostao bez love i coina... svaka škola se plaća
 
@popaj

ako si ti bio prevaren, ne znaci da i ja zelim nekog da prevarim.

Da li onda neko zna neku stranicu koja ima ewallet-e kao sredstvo placanja u ponudi? Imam tu novca koji bih zeleo da iskorstim za kupovinu. Naisao sam samo na BitPanda ili tako nesto, medjutim oni imaju samo eth, litecoinse i bit..
 
Zamjenicu ti ja,

samo sto meni moras poslati ID i selfi sa IDom :)
 
glup sam ispao, prodao preko ebay-a (čovek imao preko 300 feedbacka), platio čovek uredno preko paypal-a, kontaktirao sam ga na njegov privatni mejl, uredno se javio, poslao ID (samo ID bez selfija). Od tada prošlo dva meseca, ja sam imao novac na računu, mogao sam da ga iskoristim, nešto platim ili povučem, ja sam ga držao dva meseca bezveze, rek'o trebaće kasnije, da ga ne diram sada... i posle dva meseca kao kupac inicirao charge back, kao hakovali su mu nalog. Sve detalje sam poslao oko transakcije, mejlove, i paypal naravno bude na strani kupca. Nisam ja jedini, milion njih je tako nasankano jer ovaj vid elektronske trgovine nije regulisan ni kod paypala ni ebaya, dopušteno je da prodaješ i kupuješ, ali nema regulative i većina kupaca su scameri. Nisam previše izgubio, savet da pazite šta i sa kime radite
 
Generalno je blockchain trasakcija potvrda... naravno komunikacija mora preko ebay-a... sad iskreno ne znam jel su sta menjali, ali znam da niko ne prodaje preko ssitema gde moze chargeback, ima na bitcointalk.org ceo podforum gde se trguje ovako, prevara naravno da ima
 
anycoindirect je dobar sajt da prodate novcice za paypal
inace kad se prodaje za paypal najbolje manje transakcije sa nekim ko nije nov ili nema nista reputacije.
ja sam preko reddita prodavo dogecoin(preko10$) i samo dvoje je uradilo charge back. jedan je vratio nakon sto sam se cuo sa njim(hacked acc) a drugi je bio samo nekih 30-40$
kad salju kao gift malo je teze da odrade charge back, moraju mnogo vise da se cimaju i pisu suppotu
preko skrilla nisam nikad imo problema tamo je jos teze uraditi chargeback
 
Nazad
Vrh Dno