Šta je novo?

SINGLE SIDE memorija u Beogradu?!?!?!?!

  • Začetnik teme Začetnik teme cpku
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

cpku

Čuven
Učlanjen(a)
26.05.2002
Poruke
101
Poena
619
Ponosni vlasnik Epox 8kda3J 🙁 sa Nforce3 chipsetom i ima sledeci "problem":
u varijanti sa dva memorijska modula ista prihvata SAMO jedan Single Sided modul + jedan Double Sided modul i NIKAKO drugacije.... :smash: :wall:

Trazio sam i 1Gb ili 512Mb SS ali nisam uspeo da nadjem (u tom slucaju bih mogao da zadrzim i postojecu DS memoriju).

Dakle ako neko zna gde moze da se pazari 1Gb ili 512Mb SS modul ili 1Gb DS modul nek podeli informaciju sa prisutnima...

Hvala! :S:
 
Nazad
Vrh Dno