Razlika izmedju 's' i 'e'
T20e ima noviju verziju softvera od T20s, zapravo preuzetu od modela T29s. Hardverski su potpuno isti (moguce je apgrejdovati softver T20s u T20e ali nije bas preporucljivo). Razlike su sledece u korist e verzije: ima screensaver, EMS - unapredjen sistem slanja SMS poruka sa slikama i melodijama na bilo koji drugi telefon koji podrzava EMS (ne samo Ericsson), ima izvestan broj slicica koje se mogu slati i editovati-crtati, ima jos jednu novu igricu, ima povecanu memoriju unutrasnjeg imenika sa 100 na 200 i memoriju za poruke sa 10-tak na 30-tak poruka. Ima jos par sitnica (npr. poboljsana sigurnost za placanje putem WAP-a sto ce ti sigurno trebati 🙂 ) Baterija je Li-Ion od 1150mAh i traje zaista od 5 pa i do 8 dana 😉. Ja koristim T20s nekih 6 meseci i vrlo sam zadovoljan. Do sad nisam otkrio nikakve bagove u softveru koji je inace lepo i pregledno resen. Jedina 'mana' u odnosu na najnovije trendove je eksterna antena ali je ona zasluzna za odlican prijem signala u zonama sa slabijom pokrivenoscu.