Šta je novo?

Simbin's Race-on?

Odlagali su je već par puta, videh i ja da je konačno izašla. Probaću je, pa ću napisati utiske.
 
jos 1 od race nastavaka koji se meni u odnosu na gtr2 i gt legends uopste ne svidja i uvek mu nesto fali,nadam se da su u ovom nastavku sve to popravili i da ce sad igra biti ok i zabavna kao malopre 2 navedene igre:D
 
Poslednja izmena:
jos 1 od race nastavaka koji se meni u odnosu na gtr2 i gt legends uopste ne svidja i uvek mu nesto fali,nadam se da su u ovom nastavku sve to popravili i da ce sad igra biti ok i zabavna kao malopre 2 navedene igre:D

Nisu nista popravljali. Ovo je naslov u kome su objedinjene sledece voznje:
race,
race evolution,
wtcc,
swtc.

Odvozao par krugova, nema novih staza i uninstall.
Sve je vec vidjeno.
Zali, Boze, skidanja 9Gb.
 
hahahah a toliko su furali i hajpovali da ima novih staza i automobila (za objedinjavanje prethodnih delova sam znao ali ne i da je cela reklama onda u globalu bila laz,definitivno zali boze skidanjja 9+gb)
 
Kakav je zvuk automobila? Tj da li je autentican....
 
Pa ta igra i nije bas tako losa. Jos bolje po ceni jedne igre dobijas 4 igre! To je naravno za one koji vole da poseduju originale :D
 
nemoj toliko da kudite race on sa svim prethodnim delovima je jedini pravi naslednik toca serijala od codemastersa dok se nisu vencali sa xbox360 timom i napravili grid koji nije los ali nije za pc i nije imao onaj smek toce 2, pro racera... Cak i novi nfs shift pokusava to da napravi samo im sirotanima fali para da plate licence za wcct i ostale cct-e pa izmisljaju "neka" takmicenja i staze. A svi koji su odvozali dva kruga na novice nivou nek ponovo instaliraju igru nek je stave na pro i nek odvezu ta dva kruga ali do kraja. Kad ih odvezu nek obrisu igricu :)
Poslednji mohikanac dobre voznje za PC.
 
Probao sam igru i stvarno je ekstra. Mnogo bolje uradjena nego sve danasnje voznje, izuzimajuci shift......No auto se ponasa veoma realno i ko vozi u stvarnosti znace o cemu pricam......
 
Hm, ne bih da kudim Race On posto imam i Race06 i Race07 originale (kupio zbog nekih liga ranije) ali mozda bi ste mogli da probate par kvalitetnih modova za GTR2.

Prvo sto mi pada na pamet je Power&Glory mod. Dosta su bolji i po pitanju ponasanja auta i ukupnog racing smeka od pomenutog Race serijala.
 
Vrh Dno