stefkoss Banned Banovan Učlanjen(a) 14.12.2012 Poruke 733 Poena 170 14.12.2017 #1 Porucih neku kinesku sig. kameru. I stiglo mi je ovo, sta je to, dal ga ostavim, bacim itd?
C cyBerManIA Cenjen Učlanjen(a) 26.10.2015 Poruke 616 Poena 180 Moja oprema Pristup internetu Optički internet 14.12.2017 #2 To je gel koji skuplja vlagu. Dobija se ista takva kesica i sa patikama, recimo, kao i uz gomilu drugih proizvoda. Mozes da je bacis. Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
To je gel koji skuplja vlagu. Dobija se ista takva kesica i sa patikama, recimo, kao i uz gomilu drugih proizvoda. Mozes da je bacis. Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
milann1971 Banned Banovan Učlanjen(a) 04.11.2016 Poruke 1,053 Poena 50 14.12.2017 #3 a jel dosla kamera [emoji23][emoji23][emoji23] Sent from my SM-A720F using Tapatalk
OP OP stefkoss Banned Banovan Učlanjen(a) 14.12.2012 Poruke 733 Poena 170 14.12.2017 #4 Kamera jes ali mi je ovo cudno 🙂 ..
gadafi Čuven Učlanjen(a) 29.09.2005 Poruke 3,740 Poena 755 14.12.2017 #5 Važno je da ne pojedeš, kao što piše na kesici 🙂