Šta je novo?

Shoppster

Stiglo. Izabrao sam Yandex opciju dostave (50 dinara skuplje, ali je dostava garantovana istog dana poslepodne). Na City sam alergičan, pitanje je da li bih naručio da su jedina opcija.
Ljudi su se zalili na taj Yandex da vole kuriri da se "ugrade", naplate neke dodatne nepostojece troskove...
 
Prvi put ih koristim, nisam ni znao koju vrstu usluge nude. Nije bilo nikakvog muljanja, koliko je bilo napisano, toliko mi je naplaćeno. Jedno pozitivno iskustvo svakako ne znači mnogo.

Ima ljudi koji vole ono praćenje kurira na mapi, ima i to.
 
Je l' dispenzer dolazi sa baterijama u pakovanju ili bez? Ovde stičem utisak da ih nema, ali zato na YT ima već u pakovanju.

Takođe, je l' ima razlike ako se koriste obične naspram npr. punjivih iz Ikee/Eneloop?
 
Je l' dispenzer dolazi sa baterijama u pakovanju ili bez? Ovde stičem utisak da ih nema, ali zato na YT ima već u pakovanju.

Takođe, je l' ima razlike ako se koriste obične naspram npr. punjivih iz Ikee/Eneloop?
Bez baterija.A kada ga kupujes mimo ove akcije ne dobijas ni sapun nego ga moras posebno kupiti :confused:
 
@Thunderbolt, ako si iole ispratio poslednjih par postova mogao si videti da meni nije lepo radio sa punjivim baterija, kad sam uzeo obicne alkanke farcera odlicno. Uzeo neke alkalne u Pepco, 8 kom. 150 din.
 
Radi sve bez problema sa punjivim Ladda baterijama iz Ikee of 2450mAh, samo sam ih prvo napunio do kraja.

Probao sam prvo sa već malo korišćenim običnim i ovim punjivim, ali uređaj nije radio kako treba dok nisam napunio baterije.
 
Mozda ne bi bilo lose da se topic preimenuje u Shoppste & Bazzar ili nesto na taj fazon!?
Definitivno ili bar da se tema grupiše za sve manje popularne prodavnice pošti mi ne deluje da je Shoppster dovoljno popularan ovde kao npr. Ananas.

Što se tiče dispenzera, je l' vam je iritirajuć sapun? Imao sam utisak da će biti slabiji sapun, ali zapravo isušuje za nijansu više i ostavlja neki "peckajući" osećaj, a meni je koža inače dobro hidrirana. Moguće je samo da me iritira nešto od sastojaka sapuna.

Pronašao sam na Aliekspresu prazne refill bočice za gotovo istu cenu kao naše pune, ali su zapravo u pitanju iste bočice po načinu otvaranja, tako da je bolje samo dosipati sapun u ovu prvu bočicu i uzeti još jedno pakovanje kao rezervu. Takođe postoji i novi model dispenzera sa punjivom baterijom koja se puni preko USB kabla.
 
Takođe postoji i novi model dispenzera sa punjivom baterijom koja se puni preko USB kabla.
Zato i oce da se otarase ovog, spremaju skladiste za novu narudzbinu. :D

Slicno je bilo i sa Xiaomi Air Purifier 3H i 3C na snizenjima, pre nego su poceli da prodaju ove iz 4. serije :)

Usput, jel neko uspeo da uhvati onu akciju na Shoppsteru 3H+3C za 15000din??
 
Naručio kapsule za espreso 14.2. Posle dve nedelje i dalje stoji pošiljka u obradi. (n)
 
Je l' neko ima problema sa Xiaomi dispenzerom? U početku je lepo radio, ali sad slabije očitava ruke ili izbacuje manje sapuna prvi put (možda se osuši) tako da moram po dva puta.
Provereno nije do baterija. Koristio punjive Ikea/Eneloop i one alkalne iz Pepca, nema razlike.
 
Kod mene se slicno ponasa... Mislio sam proveriti baterije... Al eto kazes da nije do njih. Meni je sam sapun pri kraju, videcu kad ga dopunim kako ce se ponasati. Kako bese ide sapun/voda 1/3?
 
Ume onaj senzor da se zaprlja od same pene. Meni se desilo da su ga klinci prekrili penom i onda je počeo da prska na prazno svakih 10-ak sekundi. Dok sam ja to čuo, već je izbacio 1/3 bočice. Tako da sam već radio refil. 1/3 ili 1/2 sapun/voda, u zavisnosti od sapuna. Radi isto kao sa originalom. Posle mesec dana korišćenja, mogu da ga uporedim sa onim iz Linde. Mikromotor za penu je mnogo bolji kod Žaomija, ali senzor za detekciju ruku je bolji kod Silverkresta. Npr. ovo sa prskanjem u prazno se nikada nije desilo za godinu i nešto koliko je radio. Dodatan + je što ima normalnu posudu za punjenje i mogućnost podešavanja količine sapuna u dva nivoa.
 
Je l' neko ima problema sa Xiaomi dispenzerom? U početku je lepo radio, ali sad slabije očitava ruke ili izbacuje manje sapuna prvi put (možda se osuši) tako da moram po dva puta.
Provereno nije do baterija. Koristio punjive Ikea/Eneloop i one alkalne iz Pepca, nema razlike.
Meni je veci problem sto niko nece da koristi,kazu susi im kozu!? Tako da jedva cekam da se isprazni posuda,da pokusam napuniti... inace izgleda da pena ume da pravi problem oko senzora
 
Meni je veci problem sto niko nece da koristi,kazu susi im kozu!? Tako da jedva cekam da se isprazni posuda,da pokusam napuniti... inace izgleda da pena ume da pravi problem oko senzora
Meni isto isušuje kožu, pa gotovo svaki put stavljam kremu posle njega dok posle glicerinskih tečnih ne moram, ali ga zato isto svi hvale da skida sve mnogo bolje od ostalih sapuna.

Da, baš pravi problem taj senzor čak i kad je čist, ne znam je l' vredi da se reklamira ili je to jednostavno tako...

Punjenje je moguće, ima na YT i Tiktoku :ROFLMAO: kako da se napuni, ali uzeo sam još jednu bočicu za svaki slučaj ako uništim ovu prvu.
 
Ove nedelje po prvi put probao Shoppster i vrlo sam zadovoljan njima. Naručeno u ponedeljak, odmah u utorak otpremljeno, jedino je dostava kasnila ali ništa strašno, danas pokupio na paketomatu.
 
Evo ponovo imaju za vikend slicnu ponudu Jacobs kapsula, samo sto ovaj put su 4 pakovanje,umesto 2 kao sto je bilo kad nisu ni isporucivali. Sada ce verovatno poceti i da stizu ove od pre.

 
I shoppster otkazuje porudzbine, a proizvodi i dalje izlistani na sajtu kao dostupni.
 
Pa to je garant varijanta sto su neki vracali, posto im nije opradala ocekivanja...i mislim da dosta tako stvari i zavrsi, proizvod nov, otpakovan,samo proban i vracen.
 
Prvo negativno iskustvo sa ovim sajtom. Naručio sam Mi pametnu sijalicu stigla na vreme ali je kutija već bila otvarana. Mislim na kutiju u kojoj se nalazi sijalica. Paket je bio lepo upakovano. Probao sam i radi,mrzi me da se naganjam sa njima
Upravo to, očekuješ da dobiješ neotvoren proizvod, tj. fabrički zatvoren. Kakvo je iskustvo sa kupovinom mobilnih telefona kod njih? Da li je neko dobijao već otvorenu kutiju od telefona kod njih?
 
A realno sta raditi sa proizvodima koji im se vrate, jer kupac nije zadovoljan, nije opravdao ocekivanja, ne bitno, jednostavno se predomislio... Sta jel treba da bacaju takve proizvode koji su otvoreni i vraceni?
 
Nazad
Vrh Dno