Šta je novo?

Sezampro i tp-link td-w8901g

sakall

Slavan
Učlanjen(a)
12.04.2006
Poruke
415
Poena
330
Ovako...potrudicu se da sto jednostavnije opisem problem...u ovom stanu sam vec 5 godina a prethodni vlasnik je mislio da je dovoljno pametan da izvuce instalacije za struju i telefon i napravio haos....danas dobijem navedeni ruter i probam da ga zakacim na sezam ali eto nevolje...prvo nikako da se nakaci a posle kad se nakacio nikako da prodje net tj da otvori bilo koju stranu...i kad se nakacio nece preko 2.6 Mb a taj problem sa imao kad sam rpesao sa 2 na 4 mb.Sada,postvka je sledeca:u dnevnoj sobi mi je uticnica gde je i spliter,telefon ide u a iz uticnice kablom u line.Sce drugacije nije htelo da prodje 2.6Mb kako sam naveo.Iz te uticnice ide kabal do druge sobe i druge uticnice gde sam nameravao da stavim ruter.
E sad...ima lo ko ideju kako to srediti da proradi jel sam probao 300 cuda ali nisam nista uspeo...hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Pa probaj direktno tlf liniju u modem,bez splitera [i telefona] i onda vidi kako radi.
Znaci cista telefonska linija ka modemu. Ako se onda brze konektujes i imas brzi adsl,znas sta ti je ciniti.
Koliko sam shvatio,trebace ti jos jedan spliter,najverovatnije.
A sto se tice brzine,dobices [u najboljem slucaju] 3,3-3,4,dok ces pravu brzinu videti kod nekog downloada.
pozz
 
Nazad
Vrh Dno