Šta je novo?

SezamPro i Tesley Ruteri

infinityNS

Slavan
Učlanjen(a)
02.09.2004
Poruke
257
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 10700K + ML 360R AIO
Matična ploča
Gigabyte Z490UD
RAM
T.Force 16*2
GPU
Nvidia 1070 Asus Strix
Storage
m.2 2tb Viper
Zvuk
Integisan
PSU
FSP 700
Kućište
ASUS TUF 501
Monitor
LG 34'' ultra vide 1080p
Miš & tastatura
G19+G502Hero
Laptop
HP ProBook 430
Mobilni telefon
Samsung s20 Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
hvala na info-u...ja nameravam ovih dana da uzmem ruter kod njih pa jel mi mozes reci kakve su mu generalno ostale opcije...jel moze da bloikira adrese i lokalne mreze...po mac ili ip adresama..da nekim cudom nema mogucnost za proksi i jel ima nesto da se vidi koliko i koji ip trosi protok..hvala unapred
 
ja vec 2 nedelje muku mucim. poslali su mi uputstvo sa podrske kako da forwardujem portove. net mi radi, ali kad ukljucim neku torent aplikaciju posle 20tak sekundi se blokira i tada ni disable i reconnect ne pomazu. tek kad "restartujem" router net pocne da radi. danas idem da zamenim ruter, pa ako to ne pomogne, ne znam sta cu...
 
uff... drugar je uzeo Telsey ruter od svog isp-a i zajedno smo se satima bezuspesno mucili da ga nateramo da radi... Znaci ruter dobije IP adresu, povezan je ali protoka jednostavno nema... Ja ne razumem zasto nabavljaju takav otpad od opreme, muce i sebe i korisnike...
Dakle menjaj uredjaj i trazi neki drugi :)
 
zamenio sam telsey za conexant i skinuo firewall na ruteru, tako da je torent proradio... jedini problem koji sad pokusavam da resim je to sto kad mi je ukljucen torent, ne mogu da koristim nista drugo na netu ni na jednom racunaru. znaci ne mogu da otvorim google npr.
 
telsey, conexant, tp-link, huawei... potpuno isti uredjaji...
 
Ja imam zaista najbolja iskustva sa tp-link-om. Imam 2 rutera, jedan je obichan adsl ruter a drugi wirless adsl i kako sam ih podesio tako shljakaju bez greshke. Osim kada ne radi net na ovom drugom a razlog je upravo - Sezam Pro.

Drugi sam koristio za Eunet konekciju radio je flawless i sada za ScNet skidam 78kbps pri onom najmanjem paketu. Tako da zaista ne znam shta ima loshe u firmi TP-LINK ?
 
Tp-link je odlican uredjaj. Ove conexant (globespanvirata) zaobilaziti ako mozete.
 
Nazad
Vrh Dno