Nesto je poceo da me zeza stampac HPC4280. Ovde sam pisao o tome: http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?p=1815897#post1815897
Zanima me gde se servisiraju stampaci u NS-u? Garancija mi je istekla.
Zanima me gde se servisiraju stampaci u NS-u? Garancija mi je istekla.