Šta je novo?

service pack 3 za windows 2000?

  • Začetnik teme Začetnik teme Miki5
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Miki5

Čuven
Učlanjen(a)
06.01.2002
Poruke
66
Poena
609
da li negde ima da se download-uje service pack 3 za windows 2000, da mogu da ga skinem sa flashget-om,
pokrenuo sam web instalaciju sa microsoftovog sajta, ali ne mogu da je skinem odjednom
 
Ja mislim da ti je lakse da uzmes od nekog tj da ti nareze nego da skidas 130mb
ako oces imam ja .........
 
Nazad
Vrh Dno