Šta je novo?

serial za Flash Get 1.3

  • Začetnik teme Začetnik teme Lucas
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Lucas

Čuven
Učlanjen(a)
24.02.2002
Poruke
2,698
Poena
705
Treba mi serijski broj ili neki crack za pomenuti program...


Poz!
 
Mene u poslednje vreme nešto zeza baš 1.3. Malo, malo pa izbaci "Failed to create empty file" ili tako nešto. Doduše nisam ga registrovao pa ću probati sada sa registracijom, mada to nebi trebalo da ima neke veze.
 
Ovaj key radi 100% sa bilo kojim username-tom.

fgc-1A51AWFC826DDB85F1BA595676F79399E3A7F997

Meni nesto keygen ne radi kako bi trebalo, tj. FlashGet posle odredjenog vremena prijavi da nije registrovan.
 
Pera je napisao(la):
Ovaj key radi 100% sa bilo kojim username-tom.

fgc-1A51AWFC826DDB85F1BA595676F79399E3A7F997

Meni nesto keygen ne radi kako bi trebalo, tj. FlashGet posle odredjenog vremena prijavi da nije registrovan.

Stvar je u tome sto FG 1.3 treba prvo da se registruje pomocu kezgen-a, pa onda crackne! Sve potrebno je u attach file-u.
 
Aponene, taj fajl nije dobar. Rar arhiva (koja je unutar zipa) se otvori ali crack i keygen nece. Mozes li ih postovati opet?
 
vizionar je napisao(la):
Aponene, taj fajl nije dobar. Rar arhiva (koja je unutar zipa) se otvori ali crack i keygen nece. Mozes li ih postovati opet?

A sto ne bi moglo!🙂
 
Aponen je napisao(la):
Stvar je u tome sto FG 1.3 treba prvo da se registruje pomocu kezgen-a, pa onda crackne! Sve potrebno je u attach file-u.

Pa zbog toga sam i stavio ovaj kljuc... ne volim da primenjujem crack-ove na programe.
 
Pera je napisao(la):
Pa zbog toga sam i stavio ovaj kljuc... ne volim da primenjujem crack-ove na programe.

postoji li neki razlog il onako?
 
Da, postoji, ne volim crack-ove zato sto menjaju programski kod... zvuci paranoicno, al' ko zna sta je sve crack promenio. A i koliko sam imao iskustava, obicno prve verzije crack-ove ne rade posao kako treba (hint: GTA3).
 
Ne volim ni ja patch-eve i crack-ove ali u ovom slucaju je neophodan i crack zato sto FlashGet (kada je registrovan) provjerava registraconi broj kad god je na internetu i ako nije pravi (a nije kada ga je napravio keygen) FlashGet se de-registruje. Da se to ne bi desilo moras ga prvo registrovati pa onda krekovati kako ne bi provjeravao reg. broj.
 
Ne kapiram ljudi cemu cela ova prica o crackovima i patchevima, pa sta ste vi radili svih ovih godina u zemlji Srbiji, da niste mozda kupovali originalni softver?!?!
Nemojte pogresno da me shvatite, ali mislim da smo posle svih ovih godina vec svi odavno oguglali na pirateriju!

@vizionar: Radi li ti sada kako treba?

:wave;
 
Radi k'o bela lala.

Al' sada mi se Winace deregistrovao. Da nije isti fazon kao kod FlashGet-a? Cudno mi je to jer sam Winace krekovao prije dobra 2 mjeseca.
 
Ne znam sta moze biti u pitanju. Ja sam cak na tri kompa instalirao FG 1.3 i WA 2.11, i sve radi OK!
 
Aponen je napisao(la):
Ne kapiram ljudi cemu cela ova prica o crackovima i patchevima, pa sta ste vi radili svih ovih godina u zemlji Srbiji, da niste mozda kupovali originalni softver?!?!
Nemojte pogresno da me shvatite, ali mislim da smo posle svih ovih godina vec svi odavno oguglali na pirateriju!

@vizionar: Radi li ti sada kako treba?

:wave;

Ma naravno da jesmo😛,
nego eto - covek pomenuo da ne voli crackove a ja ga upitao sto...

a mozda mi je rack srusio sistem... more on http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?s=&threadid=12854
 
Nazad
Vrh Dno