Šta je novo?

Sempron 3000+ E6???

teletabis

Čuven
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poruke
1,258
Poena
649
Oslepeh gledajuci raznorazne cenovnike..... jel neko video BX semprona 3000+ u ovom nasem lepom gradu?
 
teletabis je napisao(la):
Oslepeh gledajuci raznorazne cenovnike..... jel neko video BX semprona 3000+ u ovom nasem lepom gradu?

Taj ima 128 kesa, a 3100+ je sa 256 znaci juri ovaj 3100+, mada je taj veoma zanimljiv za OC jer se veoma malo greje.
 
Misko je napisao(la):
Taj ima 128 kesa, a 3100+ je sa 256 znaci juri ovaj 3100+

Ma, znam.... nego imam trange-frange kombinaciju da zamenim mog Bartona 2500+. Stoga trazim Sempron na pribliznoj frekvenciji da mogu da napravim direktno poredjenje, samo pre ce biti da cu zavrsiti sa 2800+
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno