Šta je novo?

Seckaju igrice na Xbox 360

Lakishaa

Poznat
Učlanjen(a)
07.11.2021
Poruke
121
Poena
40
Poz svima naime uzeo sam xbox 360 pre 3 meseca i igrice su sve radile super do 2 3 dana kada je pocelo da mi seckaju igrice - igrice su bile na hdd mislio sam da je do toga pa sam ih izbrisao i pustio samo preko diska ali opet ista stvar da nije do lasera nesto ocistio sam prasinu iz njega ali opet isto, moze pomoc?
 
Gdje držiš konzolu, ima li prostora da "Diše", kada si čistio jesi li mjenjao termalnu pastu? Vrati konzolu na fabričke postavke.
 
E konzolu sam vratio na fabricka i od tada su poceli da mi se javljaju lagovi u igricama i to, a konzola je na stolu sve super, termalnu ne menjam jer ne znam da otvaram konzolu
Usisavao sam samo gde su ventilatori gde imaju rupe nisam otvarao konzolu
 
Možda si baš navukao neku prašinu gde ne treba, simptomi deluju kao pregrevanje. Ako je rgh čip možeš da proveriš temperature u suprotnom ne znam da li je moguće
 
Ne znam kako da proverim temperature konzola nije cipovana
 
Ne znam kako da proverim temperature konzola nije cipovana
Kad sam uzeo ps4 slim (polovan) upalim pes 21, trening mod radi ali se cuo ventilator, kad sam upalio exibition tad je ventilator bio uzas a seckalo do bola. Odneo sam drugu koji radi sa elektronikom, uglavnom da skratim, prasina je bilo dosta tako da je detaljni ocistio, od tada je proslo godinu dana, svakih par dana ocistim oko PSa, a sve radi kao sat, a soni se ne cuje
 
Vazi videcu da odnesem da mi očiste xbox hvala jos neko iskustvo ili savet znaci mi puno
 
Evo malo pre sam pustio konzolu 1 h da se odmori, pa sam upalio sad konzolu, upalio pes igrica lepo radila, izasao iz igrice posle 5 minuta, restartovao konzolu i pocelo opet da secka i vidi se frame drop
 
Ja ne znam, al imam jedan xbox 360 slim crni onu poslednju verziju, nisam je palio nekoliko godina ne znam ni dal radi da ti posaljem pa probaj 😀
 
Nazad
Vrh Dno