Šta je novo?

secka CS

Swiper

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2002
Poruke
4,504
Poena
750
Inslirao sam CS 1.4 i podbot ali imama mali problem sa seckanjem... tj malo je veci... ne radi mi sve kako treba... kada igram pod direct3d modom jako je tamna slika i nikako ne mogu da je posvetlim ni softverski ni hardverski... OpenGL kao ne podrzava moja kartica / tako kaze CS/ .... imam celeron633@712, 256 ram i voodoo 3 2000.... da li je do hardvera ili drivera ili ... ???
Da napomenem da mi Quake 3 super radi pri rezoluciji 1024x786....
 
Trebalo bi da je do drajvera. Q3 je cista openGL igra, znaci radi ti ogl. CS ima i d3d i ogl mod. D3d mod izgleda mnogo losije, sto si i sam iskusio. Posto je CS baziran na Q2 engineu, skini miniGL drajvere za voodoo, i onda ce ti se u CSu pod ogl pojaviti da biras levo izmedju default, miniGL i slicno (nisam siguran, ali jasno ti je sta pokusavam da kazem). E ti izaberes minigl i picis :)
 
Geek_master je napisao(la):
Trebalo bi da je do drajvera. Q3 je cista openGL igra, znaci radi ti ogl. CS ima i d3d i ogl mod. D3d mod izgleda mnogo losije, sto si i sam iskusio. Posto je CS baziran na Q2 engineu, skini miniGL drajvere za voodoo, i onda ce ti se u CSu pod ogl pojaviti da biras levo izmedju default, miniGL i slicno (nisam siguran, ali jasno ti je sta pokusavam da kazem). E ti izaberes minigl i picis :)

nasho sam neki minigl ali ne znam da li je pravi... jel to ima za svaku karticu posebno ili je jedan jedini minigl za sve ?:)
ajde ako nije problem daj mi link... :)
 
skini neke nove drivere za taj voodoo i resices problem :)
pozdrav
 
IronSERB je napisao(la):
skini neke nove drivere za taj voodoo i resices problem :)
pozdrav

ajde neka mi neko kaze ako ima voodoo ili ako zna koji su konkretno driveri najbolji za CS ... :)
 
Swiper je napisao(la):
nasho sam neki minigl ali ne znam da li je pravi... jel to ima za svaku karticu posebno ili je jedan jedini minigl za sve ?:)
ajde ako nije problem daj mi link... :)

Snadji se malo, to sam koristio pre tri godine na voodoo1.
 
re:

...minigl je zakon skini ga sa voodoofiles.com-a i to verziu 1.47. Igrao sam hlaf-life znaci ne camper, to ti je isti engine, minigl zna da ubrza stvari i do 50%. Ranije na k6-2 350 i voodoo3 half-life u 1024 tu i tamo je seckao, dok sa minigl-om razlika nebo, zemlja...zato sto se minigl oslanja na Glide(klizi,glatko) :)
 
Da li mozhe...

Poz


Da li mozhe postupak instalacije a imam verziju cs 1.5 a na xp-u bi radilo sve to
Greshka je da nemam protivnike a imam programchic pod boot 2,5
Hvala i vec bi voleo da treniram na svom kompjuteru


Hvala
 
Nazad
Vrh Dno