R310 je napisao(la):Kako da znam da li je ATI 9200 graficka SE ili ne?Navodno je proizvodjac MS Industrial sa 128 DDR.Drajveri 3.9 je prijavljuju da je 9200,a u 3D Mark 2003 daje 650.
na etiketi kutije ili daj tacnu oznakuR310 je napisao(la):Na XP 1600+ sa 256 DDR,ASUS A7V8X-X 40 GB
Moze li se na kartici videti nesto sto bi ukazalo dal je sa 64 ili 128 bit magistralom?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari