Šta je novo?

SE ili ne

  • Začetnik teme Začetnik teme R310
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

R310

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
221
Poena
620
Kako da znam da li je ATI 9200 graficka SE ili ne?Navodno je proizvodjac MS Industrial sa 128 DDR.Drajveri 3.9 je prijavljuju da je 9200,a u 3D Mark 2003 daje 650.
 
hm, ne znam koji ti je ostatak masine ali meni full 9000 (non-pro) daje nesto malo preko 1000 u 3D Mark03, znaci rekao bi da je tvoja SE...
 
R310 je napisao(la):
Kako da znam da li je ATI 9200 graficka SE ili ne?Navodno je proizvodjac MS Industrial sa 128 DDR.Drajveri 3.9 je prijavljuju da je 9200,a u 3D Mark 2003 daje 650.

Zavisi na kom procesoru. Ako je XP, onda je to SE verzija.
128-bitna daje 1100-1200 poena.
 
Na XP 1600+ sa 256 DDR,ASUS A7V8X-X 40 GB
Moze li se na kartici videti nesto sto bi ukazalo dal je sa 64 ili 128 bit magistralom?
 
R310 je napisao(la):
Na XP 1600+ sa 256 DDR,ASUS A7V8X-X 40 GB
Moze li se na kartici videti nesto sto bi ukazalo dal je sa 64 ili 128 bit magistralom?
na etiketi kutije ili daj tacnu oznaku
 
Nazad
Vrh Dno