Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U SBBu sam 100 godina bukvalno, prvo TOTAL TV, a posle Trio tj Full paketi. Danas sam im vratio opremu iritiran konačnom ponudom koja je lošija od ponude za nove korisnike.

Imao sam Ubee+Eon+2100+Dmini i tražio sam im da vratim 2100 i D mini, a da mi daju dva Eon Smart slota, ali o tome nisu hteli da pričaju uopšte. Ponudili su mi da umesto 2100 daju onaj napredniji i to je to.

U principu sam bio baš zadovoljan svime, čak sam hteo da ostanem iz principa bez obzira što su izgubili premier ligu (jedino to i tenis gledam na TVu), ali sad razmišljam da li da uzmem negde solo net... I kod njih samo Eon full
 
Ponuda je uvek i bila losija za stare korisnike.
Znaci u medjuvremenu je dosla kablovska kod tebe? Mozda mozes da se dogovoris sa komsijom koji ima manjak televizora...
 
Max koji sam dobio kao decenijski korisnik je popust od 10% na premium paket koji koristim i to je to. Alternative nemam i nisam mogao da idem sa tom pricom da je imam a pritom sam i podstanar,tako da je to,to ali opet mislim premalo za stare korisnike i one koje koriste najskuplje pakete...
 
Danas opet zvao neki momak....sad nudi 15 meseci bez plaćanja neta...samo TV osnovni paket 1.400...posle 3.600....150/25 + TV...na kablu...rekao...može...eto ih u ponedeljak...
 
Max koji sam dobio kao decenijski korisnik je popust od 10% na premium paket koji koristim i to je to. Alternative nemam i nisam mogao da idem sa tom pricom da je imam a pritom sam i podstanar,tako da je to,to ali opet mislim premalo za stare korisnike i one koje koriste najskuplje pakete...
Meni su isto nedavno ponudili telefonom 10% za obnovu ugovora (EON Premium), pitao jel može 15%, odmah odgovorili da može, pristao, do kraja prethodnog ugovora mi je bilo ostalo još cca 6 meseci.
 
Mene su zvali pre neki dan...Eon premium.
Prva ponuda 10%, ja tražio još....posla konsultacija ponudila 15%.
Ja rekao razmisliću, pozovite sutra.
Pozvala me, kažem ako date 20%, potpisujem.
Opet dva minuta konsultacija i pristali.
Ja potpisao...
 
Da li neko ko je otkazao televiziju D3 uslugu 2019 može uzeti samo EON TV Premium sa 12 meseci upola cene umesto 6 meseci ili neka druga beneficija da se opet vrati da bude korisnik?
 
To zvuči kao sasvim korektna ponuda... Kao da su ti dali 25% popusta. Ja posle zillion godina sa njima imam 15%.
 
25% popusta je cena koju dobijaju novi korisnici i to je ok, ne bih tražio ništa više, mada je glupost da se nov korisnik plaća bolje od starog bar meni, jer stari vrlo lako može da postane bivši, ali verovatmo većinu ljudi mrzi da podnosi zahtev za raskid, vraća opremu, tako da im sve na koncu prođe
 
Ја сам променио пакет и добио 2 месеца по 1 динар уз уговорну обавезу на 12 месеци. То изађе нешто мање од 17%.
 
25% popusta je cena koju dobijaju novi korisnici i to je ok, ne bih tražio ništa više, mada je glupost da se nov korisnik plaća bolje od starog bar meni, jer stari vrlo lako može da postane bivši, ali verovatmo većinu ljudi mrzi da podnosi zahtev za raskid, vraća opremu, tako da im sve na koncu prođe
50% popusta dobijaju novi korisnici. Vecina ljudi i ne znaju za popuste ili ih ne interesuje. Predpostavljam da starijim komsijama koji imaju SBB kazes da u Telekomu daju besplatnu godinu za paket, da bi odmah trazili da predju kod njih.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje:
podneo sam zahtev za raskid ugovora i na spisku opreme stoji neka cam kartica, medjutim u stanu oduvek postoji samo jedan TV, na kojem su se kanali gledali preko Smart TV aplikacije.
Eon box imam u kutiji, upaljen samo jednom kad je testiran signal...
Da li moram da platim tu cam karticu, odnosno na koji nacin da im osporim to, imam sve ugovore i anekse ugovora od 2015...nigde se ne pominje ta kartica...niti se vidi kroz racune..
Pozdrav,
 
Odes u poslovnicu i poneses ugovor. Pise sta si zaduzio od opreme. Verovatno su zamenili box sa carticom.
 
Zna li neko da li se može nekako spojiti na UniFi mrežu sa Android 12 telefonom, jer sad traži da se unese domen, nema više da se sertifikat ne validuje?
 
Zna li neko da li se može nekako spojiti na UniFi mrežu sa Android 12 telefonom, jer sad traži da se unese domen, nema više da se sertifikat ne validuje?
Isti problem i kod mene. Mislim da mora da se ceka da prilagode, ja sam im pisao pre par dana ali jos uvek nista nisam dobio kao odgovor.
Mrzelo me da zovem i cekam pola sata a u poslovnici je kriminalno. Pricam za svoj grad.
 
Za šta koristite Unifi? Ja sam primetio mi je jurenje upotrebljivog Unifi signala potpuno gubljenje vremena, uz današnje mobilne pakete ne razmišljam maltene o potrošnji interneta, a pokrivenost i brzina je takođe na strani mobilne mreže.
 
Obicno mi ostane upaljen WiFi pa kada se automatski konektuje, "na to ga" koristim :ROFLMAO:
 
Kakva glupost sa ovim Eonom,moram licno u poslovnicu da raskinem ugovor . Da imam u svom gradu SBB ne bih koristio d3i već njihov internet i TV. Potpisivanje ugovora je moglo preko pošte a sada kad raskidam da idem u drugi grad ,slepci .
 
Za šta koristite Unifi? Ja sam primetio mi je jurenje upotrebljivog Unifi signala potpuno gubljenje vremena, uz današnje mobilne pakete ne razmišljam maltene o potrošnji interneta, a pokrivenost i brzina je takođe na strani mobilne mreže.
Slažem se. Unifi lepo zvuci ali je u praksi loš
 
Лош је зато што су рутери у кућама и становима и немају велики домет. Али може да користи кад баш затреба.
 
Kakva glupost sa ovim Eonom,moram licno u poslovnicu da raskinem ugovor . Da imam u svom gradu SBB ne bih koristio d3i već njihov internet i TV. Potpisivanje ugovora je moglo preko pošte a sada kad raskidam da idem u drugi grad ,slepci .
Kada korisnik njima treba oni šalju poštom, a kada oni trebaju korisniku onda mora u poslovnicu.
 
На сбб форуму неко рече да сбб диже уп неким пакетима. Да ли неко зна нешто о томе?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno