Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takve stvari se ne isplate preko operatera, jeftinije ti je preko prodavnica, samo treba da uhvatiš popust (koji ih je sve manje).
 
Još gore i što pravo takve kupovine nemaju OTT korisnici.
To je katastrofa od odluke 👎
 
Da li je neko tražio umanjenje računa zbog prekida interneta? Kako to funckioniše u praksi? Malopre sam se žalio call centru zbog prekida neta, rekli su mi da je grupni prekid mreže i da očekujem internet oko 8 uveče. Za umanjenje računa su mi rekli da je najbolje krajem meseca da odem do poslovnice i da izvuku listing koliko sam bio bez neta. Ima li neko više iskustva sa tim da vidim šta da očekujem? :)
 
crkao mi EPC 3928S V2. Pao osigurac zbog njega izgleda i kad sam vratio ne daje vise znake zivota. Jel se desavalo jos nekome? Kazu da ce resiti reklamaciju u roku od 1-2 radna dana. Jel moguce da su tako spori kod obicnog menjanja rutera?
 
Danas postar doneo novogodisnji poklon od SBB-a 😂 unutra cokolada oko milimetar debljine, posuta lesnicima i suvim grozdjem. Tezina 45 grama. U zadnjih 6 meseci su me 3 puta iskljucili njihovom greskom, iako je svaki racun placen na vreme. Mogli su da se raseku sa nekom milkom od 300gr bar zbog tih propusta 🤣🤣
 
crkao mi EPC 3928S V2. Pao osigurac zbog njega izgleda i kad sam vratio ne daje vise znake zivota. Jel se desavalo jos nekome? Kazu da ce resiti reklamaciju u roku od 1-2 radna dana. Jel moguce da su tako spori kod obicnog menjanja rutera?
Meni je jednom crkao adapter, zamenio sam ga i sada sve funkcioniše. Predlažem ti da prvo to testiraš tako što ćeš pozajmiti ispravan od nekog komšije.
 
  • Like
Reagovanja: kVu
Istekla mi je UO sa SBB imam EON Premijum paket, da li postoji neka mogučnost za popust za novu UO? Prošli put sam dobio kao i novi korisnici, ne znam da li i sada pali zahtev za raskid ugovora?
 
Na tebi je da otkrijes 🙂
Mislim da nema pravila.
 
Istekla mi je UO sa SBB imam EON Premijum paket, da li postoji neka mogučnost za popust za novu UO? Prošli put sam dobio kao i novi korisnici, ne znam da li i sada pali zahtev za raskid ugovora?
Mislim da pali još uvek, ali probaj sa drugom osobom sa istom adresom.
 
Ne znam da li može da bude ista adresa?
 
Ako postoji taj neki agent, nek kontaktira i mene :)
 
Ne, u sklopu tvog paketa vec imas HBO otkljucan. Za HBO Go ces morati da se registrujes na njihovom sajtu i dobices ga na telefonu-adroid box-TVu gde vec zelis da ga koristis.
 
Upravo otključali kanale, dan ranije od najave.
 
Odradio na moj portal ono za HBO kanale upravo i cekam da ga otkljucaju.
 
A kako doći do nekog agenta?
Mozes na twitteru sbb support ili fb

Napisi u DM da ti je istekao ugovor i da te neko iz prodaje kontaktira sa ponudom da vidis da li bi obnovio ugovor. Mene su bili nazvali vec za pola sata. Kao stari korisnik mozes da zahtevas neke beneficije za potipisivanje novog ugovora, da trazis bolju ponudu nego sto ti npr. nudi konkurencija (mts). Posto si vec na najskupljem paketu, ukoliko bi potpsao ugovor da ostanes, ti trazi da ti ponude ono sto je realno i sto, koliko znam, oni mogu da daju: npr manju cenu za isti paket (popust 10-15 posto) ili da eon premium placas po ceni manjeg eou full paketa, sve to tokom svih 24 meseca. Meni su odobrili sta sam trazio i sutradan poslali brzom postom kurira da potpisem anex ugovora sa tim beneficijama. Ukoliko nisi zadovoljan onim sto ti ponude uvek mozes da zahtevas raskid ugovora, tj da vratis opremu i u tom slucaju ce te verovatno opet nazvati neki agent da ti ponudi nesto.
 
Poslednja izmena:
Ja nemam nista besplatno, za hbo premium ima ona standardna cena. Zar nije bilo da se samo prvi put aktivira i onda svake godine ide po automatizmu? Ka znam da sam samo jednom aktivirao i nikad vise i uvek su bili otkljucani
 
Meni je 15 meseci upola cene preko agenta i na drugo ime, ali ne znam da li je dozvoljeno ostavljati brojeve telefona na forumu
 
Pusti meni na pm broj..
 
Jel proveroi neko jel treba deaktivirati sada kupljeni HBO premium, kao sto je ranije bilo, u promo peroidu?
Nema vise opcije, sad gledah.
 
Jel proveroi neko jel treba deaktivirati sada kupljeni HBO premium, kao sto je ranije bilo, u promo peroidu?
Nema vise opcije, sad gledah.
Druze pogledaj par posta iznad pre nego sto napises nesto. Ima na portalu moj sbb opcija da otkljucas HBO
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-12-07-22-34-36-018_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-07-22-34-36-018_com.android.chrome.jpg
    59.6 KB · Pregleda: 50
Kako se dobija/gde se može naći aktivacioni kod za HBO GO za promotivni period?
 
Pozdrav drugari, imam samo jedno pitanje.
Da li ste imali danas probleme sa netom i EONom celokupno?
WiFi se priključuje ali bez pristupa netu, tako celo poslepodne.
 
Idi na mojsbb.com
Hvala, to je to. Gledao sam na pogrešnom mestu.
Pozdrav drugari, imam samo jedno pitanje.
Da li ste imali danas probleme sa netom i EONom celokupno?
WiFi se priključuje ali bez pristupa netu, tako celo poslepodne.
Imao sam juče prekide u internetu. Do uveče se stabilizovalo. Novi Sad.
Opet sam počeo razmišljati o prelasku na MTS optiku (kada mi stigne u zgradu), s tim da uzmem opciju samo internet, pa da uzmem porodični paket od SBB.
Inače, pre izvesnog vremena našao sam u sandučetu prospekt za EON uz polupismeno otkucan poziv agenta dda mu se javim za neki od EON paketa, obzirom da je Optika (baš tako napisano, sa velikim O) ušla u moju zgradu. Ispostavilo se da to nije tačno. Zvao sam Call centar SBB-a da čujem detalje i dobio odgovor da "optičkog kabela nema u mom objektu". Koristim Trio Gold bez ugovorne obaveze do daljnjeg.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno