Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam na kojoj temi da pisem, zna li neko kako da gledam Novu S na netu online? Naravno mislim na neko nelegalno strimovanje, sigurno necu dve kablovske da placam. Moze na PP.
 
jel se zna koliko je united media ponudila za te sportske kanale? to je nekakva aukcija, ako je nalik ebay onda im je maksimalna ponuda bila 699 miliona?
mislim da na zalost ne bi pomoglo mnogo da je zabranjeno da kablovski operateri imaju svoje tv stanice. oni bi verovatno mogli lako da sakriju pravog vlasnika stanice. bolje da su zabranili ekskluzivne ugovore tog tipa (kao sto je i sbb imao sa fox kanalim za iptv). uostalom, to je valjda i zabranjeno zakonom o zastiti konkurencije.
 
Preselio sam se na drugu lokaciju i dobio sam Ubee, pre toga na tehnicoloru mi je sve radilo ok.
Na ovom mi stalno puca konekcija i torenti ne rade uopste, sve sam pokusavao. Da li neko ima predlog kako da resim ovo?
 
Zovi ih i žali se, dodaj uz pucanje konekcije da se ruter zagreva i gasi sam od sebe i traži zamenu za TC, možda uspeš da dobiješ TC.
 
ja sam 1. juna potpisao na 24 meseca ugovor gde mi za cenu eon full paketa daju eon premium paket sve vreme...e sad mene zanima da li ja imam u svom paketu HBO Go jer hocu da ga instaliram na Fire stick 4k???
 
ja sam 1. juna potpisao na 24 meseca ugovor gde mi za cenu eon full paketa daju eon premium paket sve vreme...e sad mene zanima da li ja imam u svom paketu HBO Go jer hocu da ga instaliram na Fire stick 4k???
Uloguj se na svoj nalog na ssb.rs, pa ćeš videti koje sve dodatne usluge imaš. A trebalo bi da ti piše i u ugovoru.
 
Preselio sam se na drugu lokaciju i dobio sam Ubee, pre toga na tehnicoloru mi je sve radilo ok.
Na ovom mi stalno puca konekcija i torenti ne rade uopste, sve sam pokusavao. Da li neko ima predlog kako da resim ovo?
Imao sam slican problem pre jedno pola godine.Negde sam nasao da ubee ne moze da se izbori sa mnogo torenata koji se seeduju.I onda stalno puca konekcija.
Plus kod mene u zgradi je signal bio dosta dobar ali sa dosta nekih peekova a ubee je dosta osetljiv na te sumove.
Bio sam im se nakacio na tehnicku podrsku pa jedno dva meseca dok mi nisu resili problem.
Evo ove dve teme pa iscitaj


Mada mislim da u svakom slucaju mozes da trazis da ti zamene ruter.Prijavis da ti net ne radi kako treba i kad majstor dodje trazi technicolor da ti poveze.
 
ulogovao sam se i nigde ne pise da li imam u paketu ili ne.....samo mi nudi neki kod kako bih uradio registraciju na hbo go.
Moj savet ti je da ih pitaš da li ti je to i faktički ubačeno. HBO GO ide automatski uz Premium duo i trio, ali mislim da svakako mora da se aktivira preko mojsbb portala i sajta hbo. Zašto da proveriš? Pa samo da se nisu nešto zabrojali oko činjenice da jedan paket plaćaš po ceni drugog... Inače, pripada ti nesumnjivo po ugovoru. Ako nećeš da se dobacuješ telefonom, Twitter i Facebook su odlično rešenje, baciš im upit, brzo reše sve. U međuvremenu: taj kod u odeljku Televizija / HBO GO ti služi za aktiviranje profila na HBO sajtu. Na sajtu se prijavljuješ birajući iz padajućeg menija provajdera SBB i trebalo bi da sve bude ok. Govorim ti po sećanju, ja HBO GO imam preko Telenora, ali je procedura ista.
 
^ Pripada mu HBO ako plaća premium po regularnoj ceni, pošto kaže da premium plaća po nižoj ceni za full, ne mora da znači da ima HBO...

@provokator sve ti piše na nalogu ona opcija usuge pa "aktivirane usluge"
 
Pozdrav ljudi,

ne pišem često ovde, više čitam teme da bih rešio neke probleme i nedoumice, i uglavnom je do sad sve što sam našao bilo korisno.

Probao sam da vrtim par stranica unazad da pogledam da li je već pisano o ovoj temi, ali nisam pronašao ništa, mada sam siguran da jeste. Tako da se izvinjavam unapred ako ponavljam pitanje. Elem, mene zanima jedna stvar oko obnove ugovora.

Koristim EON van mreže, onaj najjeftiniji Light paket. Bili smo ranije D3i korisnici jer u mom gradu oni nemaju svoju infrastrukturu, i onda su nas po staroj ceni tadašnjeg paketa (1199) din prebacili na EON pre jedno 2 godine, i zadržali staru cenu paketa jer smo bili postojeći korisnici. I tada je puna cena tog osnovnog čini mi se bila oko 1499. Pre par dana sam ih pozivao povodom nekog tehničkog problema, pa sam usput pitao za obnovu ugovora i kakve pogodnosti nude, gde mi je operaterka rekla da nemaju neke pogodnosti i da ćemo morati da pređemo na punu cenu kad istekne ugovor. E sad ona meni nije delovala nešto previše upućena u ponudu i uslove za obnovu, pa sam hteo da pitam jel kod njih postoji ta mogućnost da se ''cenjkamo'' oko cene uz obnovu ugovora? Znam da su ranije davali gratis pakete kanala tipa Cinestar, Pink i ostalo, al negde mi je bitnije da mi ostane ta niža cena, jer me nešto ni ne interesuju ti ostali kanali. Znam da je kod drugih operatera tako nešto moguće, ali ne znam kakva je situacija kod SBB-a, pogotovo s obzirom na to da imam najmanji paket?
 
e nemoj da se cenjkas, plati punu cenu i casti ih malo, vidis da se trude za razliku od javnih preduzeca.

inace ja bih uvek pre uzeo totaltv, verovatno je i jeftiniji.
 
Pozdrav ljudi,

ne pišem često ovde, više čitam teme da bih rešio neke probleme i nedoumice, i uglavnom je do sad sve što sam našao bilo korisno.

Probao sam da vrtim par stranica unazad da pogledam da li je već pisano o ovoj temi, ali nisam pronašao ništa, mada sam siguran da jeste. Tako da se izvinjavam unapred ako ponavljam pitanje. Elem, mene zanima jedna stvar oko obnove ugovora.

Koristim EON van mreže, onaj najjeftiniji Light paket. Bili smo ranije D3i korisnici jer u mom gradu oni nemaju svoju infrastrukturu, i onda su nas po staroj ceni tadašnjeg paketa (1199) din prebacili na EON pre jedno 2 godine, i zadržali staru cenu paketa jer smo bili postojeći korisnici. I tada je puna cena tog osnovnog čini mi se bila oko 1499. Pre par dana sam ih pozivao povodom nekog tehničkog problema, pa sam usput pitao za obnovu ugovora i kakve pogodnosti nude, gde mi je operaterka rekla da nemaju neke pogodnosti i da ćemo morati da pređemo na punu cenu kad istekne ugovor. E sad ona meni nije delovala nešto previše upućena u ponudu i uslove za obnovu, pa sam hteo da pitam jel kod njih postoji ta mogućnost da se ''cenjkamo'' oko cene uz obnovu ugovora? Znam da su ranije davali gratis pakete kanala tipa Cinestar, Pink i ostalo, al negde mi je bitnije da mi ostane ta niža cena, jer me nešto ni ne interesuju ti ostali kanali. Znam da je kod drugih operatera tako nešto moguće, ali ne znam kakva je situacija kod SBB-a, pogotovo s obzirom na to da imam najmanji paket?
Ne verujem da će ti dati nešto posebno. Moguće da će ti ponuditi Pink ili Cinestar Premiere 1-2, i to je to. Ti svakako probaj, tehnička služba s kojom si se čuo nema veze s tim. Zamoli preko društvenih mreža da te proslede kolegama iz "prodaje", kažeš broj ugovora i pozovu te za dan, dva. Ukoliko ti ne znače kanali već niža cena odmah to reci, neka fokus u razgovoru bude na tome da ti je teško da to finansiraš, ali da želiš da budeš korisnik i da bi ti neka pogodnost za dinar veoma značila zbog teške finansijske situacije... Ja sam drugarici tako sredio stari duo paket, nije prešla na EON, vratili su joj brzinu neta na onaj neki Gold iako je Beograd digitalizovan i ubrzan, ali je zato dobila 3 meseca dinar za novu ugovornu obavezu (stari je korisnik, bila IKOM nekad). Probaj tako, nema šta da se izgubi, samo mogu da te odbiju.
 
Prijatelju, kako si? Malo si promašio forum, a naslov teme je?
 
sve je to povezano druze, nemoj se praviti lud
evo direktno u vezi sa naslovom teme:
Da li je SBB sekao kablove PTT KDS-u?
 
^ Pripada mu HBO ako plaća premium po regularnoj ceni, pošto kaže da premium plaća po nižoj ceni za full, ne mora da znači da ima HBO...

@provokator sve ti piše na nalogu ona opcija usuge pa "aktivirane usluge"
u onom delu gde su aktivirane usluge nigde mi ne pise da imam HBO go....pise mi da imam HBO premium...e sada da li je to to? (poslacu poruku bas i sbb call centru na twiteru)
 
Pa ne znam, jel jeste?
 
pretpostavljam da mene pitas. nemoj druze pisati beskorisne poruke. u tome je problem, bilo bi bolje da barem ovde ljudi pisu vise ono sto ZNAJU nego ono sto MISLE.
 
@orange47 Gledao emisiju, što Milica nije rekla tamo direktno u emisiji nego je izgledala dezorjentisana samo tuc muc, šta ispada da je vaspitana ako ćuti, mislim da je to laž koju sad podmeće kako bi prikrila svoju nesnađenost da odgovori i pravilno formuliše svoje mišljenje, možda je trema krivac za sve. Niko joj ne bi zamerio da je to rekla u emisiji ali ovako naknadno sipati pamet je glupo i po meni nevaspitano. Na sve to mislim da bi drugačije reagovala da se nalazi u nekoj težoj situaciji da nije vlasnica kafića i da živi kao i većina građana ove zemlje - teško. Nije ovo tema za naglabanje o Milici i to je jedino što ću reći jer smo po nekom opštem viđenju podeljenji na SBB opozicija i Telekom - SNS. Ja se ne slažem sa tom konstatacijom ne vežem politička opredeljenja za kablovske provajdere ali jeste tačno da postoje emisije i teme koje se ne spominju ili su zabranjene.

Etiketiranje ljudi nigde ne vodi ...
 
Poslednja izmena:
u onom delu gde su aktivirane usluge nigde mi ne pise da imam HBO go....pise mi da imam HBO premium...e sada da li je to to? (poslacu poruku bas i sbb call centru na twiteru)
Jeste, HBO Premium je HBO 1-3, Cinemax 1-2, HBO GO, HBO OD, tj. video klub. Dakle, imaš sve ako imaš HBO Premium.
 
sada su mi potvrdili da imam HBO go u paketu....e sada samo jos da nadjem aplikaciju HBO go za Fire Stick (ako neko ima link)......hvala svima.
 
Pozdrav ljudi,

ne pišem često ovde, više čitam teme da bih rešio neke probleme i nedoumice, i uglavnom je do sad sve što sam našao bilo korisno.

Probao sam da vrtim par stranica unazad da pogledam da li je već pisano o ovoj temi, ali nisam pronašao ništa, mada sam siguran da jeste. Tako da se izvinjavam unapred ako ponavljam pitanje. Elem, mene zanima jedna stvar oko obnove ugovora.

Koristim EON van mreže, onaj najjeftiniji Light paket. Bili smo ranije D3i korisnici jer u mom gradu oni nemaju svoju infrastrukturu, i onda su nas po staroj ceni tadašnjeg paketa (1199) din prebacili na EON pre jedno 2 godine, i zadržali staru cenu paketa jer smo bili postojeći korisnici. I tada je puna cena tog osnovnog čini mi se bila oko 1499. Pre par dana sam ih pozivao povodom nekog tehničkog problema, pa sam usput pitao za obnovu ugovora i kakve pogodnosti nude, gde mi je operaterka rekla da nemaju neke pogodnosti i da ćemo morati da pređemo na punu cenu kad istekne ugovor. E sad ona meni nije delovala nešto previše upućena u ponudu i uslove za obnovu, pa sam hteo da pitam jel kod njih postoji ta mogućnost da se ''cenjkamo'' oko cene uz obnovu ugovora? Znam da su ranije davali gratis pakete kanala tipa Cinestar, Pink i ostalo, al negde mi je bitnije da mi ostane ta niža cena, jer me nešto ni ne interesuju ti ostali kanali. Znam da je kod drugih operatera tako nešto moguće, ali ne znam kakva je situacija kod SBB-a, pogotovo s obzirom na to da imam najmanji paket?
Ako si imao do sad Pink i Cinestar to ce ti ostati. Eventualno ako neces Pink paket mozes da dobijes Hit paket gde su ostali Sk kanali i jos mnogi neki. Ja sam takodje stari d3i korisnik s tim sto ja koristim dva Eon boxa. Za drugi placam rentu 290d tako da sa sadasnjih 1380 prelazim na 1789d mesecne pretplate. Ako ne zelis da obnovis ugovor svakako ces platiti vecu cenu a promo paketi koje si imao do sad ce biti ugaseni. Tako su mi rekli kad su zvali da se ,,pogadjano,,.
 
Totaltv je nesto oko 900 din zavisno od paketa.
Zasto bi uzimao eon van mreze osim zbog premotavanja i eventualno video kluba?
 
Ima li neko broj agenta koji radi banovo brdo, da orobam da iskukam jos neki popust u odnosu na ono sto daju
 
Totaltv je nesto oko 900 din zavisno od paketa.
Zasto bi uzimao eon van mreze osim zbog premotavanja i eventualno video kluba?
Ok je to ako se ne uzima eon box. Uz Eon box imas pravo na jos jednu smart aplikaciju plus tri ,,obicne,, tako da mozes da pokrijes dva televizora.Meni licno vise odgovara Eon van mreze jer osim sto imam dva Eon boxa,smart app koristim i na Mi boxu tako da na tri televizora imam Eon,Kodi,Tivimate,i ostale aplikacije. I naravno imam meni vrlo bitno premotavanje na tri televizora.
 
Totaltv je nesto oko 900 din zavisno od paketa.
Zasto bi uzimao eon van mreze osim zbog premotavanja i eventualno video kluba?
Druze da znas da sam ti duzan turu, a bogami i meze:D..
Kad sam procitao ovo sto si napisao upalila mi se lampica...totalno sam zaboravio da u vikendici imam Total TV.
A posto uz njega ide i EON na tri uredjaja pa sad uz Iris go imam i EON na kompjuteru.
Ono sto je naj je da mogu ponovo da gledam Moto GP F1, a da ne jurim strimove.
Bas sam razmisljao da uzmem EON van mreze, ovo mi leglo "ko budali samar":LOL:..
(y)(y)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno