Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da sam znao ne bh se cimao oko menjanja svih mogućih servisa gde sam imao njihov email :D
Nema veze, whatever.
 
Pa ako nemaš njihovu uslugu, nisi se cimao jer će SBB da je obriše. Piše u ovom dokumentu iznad što je pm.me postavio a i meni je podrška tako rekla.

U mom slučaju, pošto imam sbb uslugu na drugoj lokaciji, uspeo sam da prebacim stari email.
 
Aha, pa to nisam razumeo (ne znam zašto, nisam čitao dokument doduše) , pa ok ako će da obrišu, tako sam i očekivao.
 
Pozz drugari. Uzeo sam Total TV posto nema kod mene uslova za SBB. Napravio sam po uputstvima Eon i Hbo Go. Posto nemam mogucnost premotavanja sadrzaja jer je satelit TV, a nemam ni smart TV, zanima me sta je najbolje uzeti od Android TV resenja, da Eon radi perfektno?! Hvala!
Xiaomi Mi Box S 4k?
Posto si korisnik Total TV-a nemas pravo na Android TV aplikaciju nego samo na tel/tablet aplikaciju tako da ti se ne isplati da kupujes Mi Boks.
 
Ahaaa, Ok. Ja sam se tripovao da mogu da instaliram app na box i onda da to koristim za premotavanje sadrzaja…. :(
 
Kod digitalizacije, koje uredjaje daju pored Eon box-a i Cisco 4682 D3 (tako se valjda zove), koje vec posedujem? Za treci televizor konkretno..
 
D3 mini ili CAM
 
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
 
Uzmi pri pejd mesec dana probaj, pa odluci.. Ako je izvodljivo.
 
Ima u nekim delovima Sapca SBB Optika, pogotovo ako si u centru grada trebalo bi da ima, meni su sproveli optiku i sami su je i nudili, nisam ni znao da postoji, raspitaj se u poslovnici.
kada sam pricala sam njima pre mesec dana su rekli da oni ne funkcinisu preko optike? :confused: ali pitaću.

mene prosto interesuje da li je SBB ok, jer ja cu se upucati sa ovim Vipom, a MTS optike nema.

@nidzakv - nema pripejda koliko znam, idu ugovori na po 2 god. a plasim se onim prica kako SBB non stop pravi prekide i slicno
 
Najbolja preporuka je da probas na mesec dana, nema tu nekog pravila gde im je dobra infrastruktura radi dobro, gde nije dolazi do problema.

Ja sam koristio njihov internet 10-tak godina skoro da uopste nisam imao problema sem u jednom periodu od nedelju dana.
 
Najbolja preporuka je da probas na mesec dana, nema tu nekog pravila gde im je dobra infrastruktura radi dobro, gde nije dolazi do problema.

Ja sam koristio njihov internet 10-tak godina skoro da uopste nisam imao problema sem u jednom periodu od nedelju dana.

naravno, ali opet kazem, koliko sam upucena ne postoji "probna opcija", pa me zbunjuje to sto govorite o probanju na "mesec dana"? nigde to nisam videla u ponudi, niti cua od bilo koga..

kako to da uradim?
 
Mislim da po nekom zakonu postoji pravo da se u prvih 15 dana od dana potpisivanja otkaže ugovorna obaveze ukoliko korisnik nije zadovoljan isporučenom uslugom, bez plaćanja penala za raskid.
 
Moze i tako.
 
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
Samo najbliže komšije da pitas, to je jedino relevantno.

..
 
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
hej ljudi, u velikom sam problemu oko novog internet provajdera, pa se izvinjavam ako davim.. radi se o SBB

Kvalitetan internet mi je neophodan- pre stabilan nego prebrz, a iz Šapca sam gde nema optike, tako da sam odlučila da sam VIP 4G neta pređem na SBB Full Eon, ali sam čula/čitala da SBB net ima puno problema..
Da li je SBB Eon Full Duo ok opcija (ne treba mi brzina da "kida" već stabilan i ok internet, ali ne spor)

**živim u samom centru Šapca ako to išta znaci, hvala unapred
Ima optika u novim zgradama,kao MTS tako i SBB.
SBB je počeo da obnavlja svoju infrastrukturu po pitanju optike i kreću sa Čavića,ako se ne varam i planiraju da do kraja 2022 90% grada bude pokriveno optikom.
I ja sam njihov korisnik takođe sam blizu centra,desavalo se da dodje nestanka interneta u večernim satima ali na max 10 sek. Paket koji ja koristim je EON Full Duo,tako da ja iz svog iskustva mogu reći da je stabilan provajder (i meni je stabilnost iznad brzine)
 
Ladno nema WH1... Znaci strasno, sram ih bilo..
 
Mislim da je promenio naziv u MTV00.

"Muzički kanal VH1, usled rebrendiranja, postaje MTV00s koji možete da gledate od Start paketa na poziciji 250." (29.07.2021 13.07)
 
Svasta. Ne pratim ta obavestenja, a wh1 mi je omiljeni muzicki kanal.. Nije ni ova MTV kopija losa..
 
Mislim da nema zasebne teme za Total tv. Jel moguće nešto da se izboksuje za produženje ugovora za Total tv? Nude standardnu cenu za extra paket, 1395 dinara uz e račun (koji sam i do sada imao), 2 godine ugovor i kao gratis pakete Pink i Cinestar premier. Bukvalno ništa specijalno.
 
A sta bi ti? Ja sam se natezao neki dan i nisam pristao ali otkricu ti tajnu sta su meni nudili. 4 meseca po dinar i smanjenje rente za drugi risiver sa 500 na 200 din. U tom slucaju ne idu Pink i Cinestar .
 
Istice mi ugovor sa sbb-om za mesec dana,zanima me dali mogu da koristim usluge bez ugovorne obaveze jos par meseci.
 
Kakve su mi sanse da izvucem neki dodatni popust za eon premium, istice mi ugovor za par meseci? Taj paket vec i koristim.. Tada su mi dali 10% popusta i placam 4500din.. Jel uspeo neko da dobije par meseci gratis?
 
Kakve su mi sanse da izvucem neki dodatni popust za eon premium, istice mi ugovor za par meseci? Taj paket vec i koristim.. Tada su mi dali 10% popusta i placam 4500din.. Jel uspeo neko da dobije par meseci gratis?
Isto plaćam koliko i ti, produžavao ugovor pre 2-3 nedelje, nisu hteli ni da čuju za nešto više od 10% popusta...
 
Pa sada ce morati. Mts optika je tu, sportski sadrzaj im je kao kod Arena pre par godina.. Jos ode PL...
 
Kakve su mi sanse da izvucem neki dodatni popust za eon premium, istice mi ugovor za par meseci? Taj paket vec i koristim.. Tada su mi dali 10% popusta i placam 4500din.. Jel uspeo neko da dobije par meseci gratis?
Sanse su ti takve da ako hoces da ce cimas da na tvoje ime otkazes,odnosno najavis raskid ugovora i onda na drugo ime se prijavis i dobices promociju kao za nove korisnike a to je 6 meseci po jedan dinar pa onda puna pretplata.Samo racunaj da svu tu opremu moras da vratis u poslovnicu a druga ekipa ce ti doneti novu opremu.
Ovo vazi samo ako imas nekog sbb promotera da ti on provuce takav ugovor.
U poslovnici mozes najvise da dobijes 4 meseca po 1 dinar i to tek kad odes u poslovnicu i podneses zahtev za raskid ugovora.
Onda krece ono njihovo ubedjivanje da su oni najbolji a svi ostali losi itd.
Ako ostanes pri odluci da raskidas ugovor onda ce ti u nekom trenutku ponuditi 4 meseca po 1 dinar a ostatak po full ceni.
Svodi se na sledece
ako zakukas dobices neki popust,a ako ne zakukas nema nista od popusta.
Klasicno pilicarenje sa njihove strane.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno