Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja nemam vode u kupatilu da im rashladjujem opremu🤣🤣🤣
 
pa oni stalno nesto popravljaju, nikako da poprave. Ja sam im otkazao jos pre tacno godinu dana jer mesec dana nisam imao tv, a i net je svakih 5 minuta prekidao. Prekjuce sam bio kod rodjaka kod arene i nije bilo neta, kaze popravljaju nesto... ja nazovem 19900 i ide obavestenje za prekid u Zemunu i Cukarici, Novi Beograd i ne spominju. Jutros obavestenje o prekidu na Galenici i Novom Sadu. Oni su vec vise od godinu dana u teskim problemima koje ne uspevaju da rese, a i ne navode gde sve imaju prekide. Ali ce zato svima naplatiti punu tarifu.
Отказао бих и ја али немам прикључак за фиксни од МТС или шта је већ потребно од инфраструктуре, пошто је мала зграда, а када су је градили само ставили за СББ. Стигао ми данас интернет и ајде ја да дам времена мало да видим хоће опет да се поквари и ништа, после 2 сата ради све и даље. Супер ајде јавим ја њима да је некако прорадио. И наравно после сат времена касније или колико већ опет пукао интернет... Почео сам се смејати и опет написао мејл и питао да ипак пошаљу неког из техничке подршке да то погледају. Толико о томе 😁
 
Nista nisam dobio🤣🤣🤣
 
Broj nepostojećeg ugovora 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺
 
Jel ima neko kontakt nekog SBB montera? Bio bih zahvalan za informaciju. Može slobodno na pwt.
 
Колико је процентуално из БГ-а? 75%?
Ове моје из УЕ једва нађох - тек 5 у звучницима.
 
Objavljeni rezultati, i nestade @shamanNS iz teme. Koincidencija? :ROFLMAO::ROFLMAO:

Okupiran sam ispravljanjem krivih Drina u Orion temi :D Sad je tek ova tema došla na red.
Naravno da nisam dobio ništa... ima 2 dobitnika iz moje okoline i ima 4 dobitnika sa istih prvih 4 cifre u ugovoru i eto to je koliko sam ja "za malo" dobio nešto od SBB-a :D
 
Iz Smedereva, samo jedan dobitnik... I gle čuda, nisam ja 😭;)
 
Šta ste se pomamili sa tom nagradnom igrom kao da je ne znam šta. Veća šansa za nagradu da se odigra neki tiket u kladionici :D
 
Nakon 16 godina SBB-a kući u Kragujevcu sam prešao u Supernovu i to mi je jedna od najvećih grešaka u životu. E sad, pošto imam jedan stančić u Vrnjačkoj banji, tamo aktiviram eon lite paket. I sad,koliko sam mazao g...nima Supernovu a dizao u nebesa SBB, evo me u Banji treći dan bez interneta. Zovem 19900 kažu radovi su ne znamo kada će da se vrati sve u normalu... S.rem ti se i naše provajdere
 
Primili smo se kao da nije namešteno. Oni mogu da lupe/izmisle pola brojeva ugovora i niko neće znati da li taj korisnik postoji. Ko još veruje u nagradne igre
Čim nije bilo JAVNOG izvlačenja i nije obelodanjen NAČIN na koji se ono obavlja (da je izvlačenje dobitnika nedvosmisleno "random"), postoji osnova sumnje da je namešteno ili da bi moglo biti namešteno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno