Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da ne. Iptv lista od par evra mesečno, rešava problem.
 
За CAM модул треба да има СББ инфраструктуру, може СББ ван мреже.
 
Ima li razlike u video kvalitetu TV kanala između EON box i cam modula?
 
Slika na kam modulu se direktno procesuira u tv - u i nema nikakvih gubitaka, dok kod eon boxa ima, mada su verovatno nijanse u pitanju, s obzirom da očajan bitrate. A opet zavisi i da li je onaj dvb-c box ili signal dobija internetom.
Svakako nije neka vidna razlika, bar ne bi trebalo da bude.
 
Ja sam razočaran kvalitetom slike na sbb-u. Jedino gde je slika vrh je SK 4K
 
Šta sam ti rek'o? 😁
 
Dovoljno dugo radim u velikim i tromim kompanijama. 😊
 
Ima li negde objavljen spisak dobitnika?
 
Nadaću se sve do srede i dok ne vidim spisak, možda mi nije poslat SMS iz tehničkih razloga (y)
 
Kolektivno da tražimo izveštaj o podeljenim nagradama od Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti, a pre toga da proglasimo podatke o dobitnicima Hisense nagradne igre informacijom od javnog značaja 🤣
 
Meni se vrteo jedan košmar po glavi ovih dana, kako dobijam nagradu ali bivam zakinut jer sam u periodu raskida ugovora, u zadnjih 30 dana sam.
Pa onda natezanje sa njima, advokati, parnice itd.
Čini mi se da sam izbegao taj horor, phew.
 
@sammy piše u pravilima, bolje da te ne izvuku.


pravila.JPG
 
Znam, zato sam se i bojao toga, ali kad sam poslao sms nije bio podnet zahtev za raskid ugovora.
Ma nebitno, šalim se ionako, nemam sreće ja u tim nagradnim igrama, ali ovo bi bilo poražavajuće :D
 
Опа!!!
Screenshot_20210622_164023_com.google.android.apps.messaging.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_20210622_131021_org.mozilla.firefox.jpg
    Screenshot_20210622_131021_org.mozilla.firefox.jpg
    73.5 KB · Pregleda: 109
Pa ovo svarno nema smisla, nama, starim korisnicima ništa, a gosn salacue koji je raskinuo ugovor pa se vratio dobija i soundbar i tv. Svaka čast SBB kako brinete o starim korisnicima. Ne bi me iznenadilo da shamanNS dobije 65" uq8f, kako ste krenuli. 😡
 
Poslednja izmena:
shamanNS je banovan od strane SBB-a,sto nemam pojma ;).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno