Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno je takva akcija za eon tv van mreže. Baš ću da je zovem na šta je mislila kad je rekla dodatni uređaj za vraćanje kanala.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-29-00-03-00-659_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-29-00-03-00-659_com.android.chrome.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 134
Da li neko zna, posto nisam uspeo da nadjem na sajtu SBB-a, da li je pretplata nesto skuplja ako se ne potpise novi ugovor ali se nastavi sa koriscenjem paketa?
 
Ima li ko info hoće li biti i ove godine EuroSport 4K za vreme trajanja RG?
 
@vorpbg

Mislim da neće. Koliko sam ispratio, kanal je u vlasništvu Arena Channels Group, a oni svoje kanale ne emituju na SBB mreži, isto kao što kanala United Media Group nema u ponudi Telekoma.

Eventualno bi mogao da bude dodat u aplikaciju Arena Cloud ili Iris GO, pa da se na taj način gleda.
 
Pošto je Valjevo sada Giga grad, neće mi povećati brzinu neta pošto nemam eon paket nego sam još uvek na starom?
 
Ne mežee :D

Inace uvek ima prednosti kad se prebaci na najnoviji paket, glupost, al ajde, moraju nesto da izmisle.
 
Ne znam koliko ti znači, ali ne moraš direkt od modema da vučeš kabl.
 
Hteo sam reći, ne treba ti direktna veza - može da ide iz sviča ili drugog rutera, bitno je da je SBBov net. Npr, ako si razvukao mrežu po stanu (kao ja), onda nema problema što ti modem i EON nisu na istom mestu. Meni je EON u dnevnoj sobi, a modem mi je iznad ulaznih vrata u "tehničkom" ormariću.
 
Ili da uzme wifi extender sa lan izlazom?
 
Ček stani, znači ja mogu da hvatam wifi sa nekim drugim ruterom i preko lana ga sprovedem u eon i to će raditi okej?
Imam neki tp ruter koji ne koristim.
 
Moze ali obrati paznju koliki ces bendwidth/protok dobiti na krajnjem lan-u.
 
Sve je to blizu, jedna vrata samo dele ruter od tv-a..
 
Koliko vidim kajrone na TV SBB se lose pise. +100 za papirni racun, greska, odmah je iskorisceno u svhu negativne propagande, e sad posto SBB stiti prirodu jedino sto ih moze iscupati iz te greske je kupovina sadnica i gde god nadjes zgodno mesto ti drvo posadi. Svi izlaze sa ponudama od 1Gb/s i to po cenamo koje su na SBB sa slabiji paket. Ovde na forumu isto non-stop ide negativna propaganda, evo covek daje primer za Hrvatsku 2/2 Gb/s 4700 din a paket 500/50 kod SBB je skupji 5000din (toliko kosta moj izboksovani paket 600/51 ali ja imam popust). Ako pukne SBB onda bas nece biti nikakve konkurencije pa ce opet biti samaranje po usima. Mozda ce im docci iz d.... u glavu pa ce se trgnuti, povecati brzine korisnicima i smanjiti cene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno