Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravu si nisam slikao taj papir, moja greška evo ispravljam je ovim putem. To je drugi papir zakačen za attachment 2
 

Prilozi

  • 20210514_144551.jpg
    20210514_144551.jpg
    112.2 KB · Pregleda: 153
Otisao danas u poslovnicu kreko puta crkve Svetog Marka da se raspitam da li nekako postoji mogucnost da u poslovnici podignem Eon Box ott (znam da ga salju na adresu ali ajde da pitam) jer hocu Eon van SBB mreze i bez ugovorne obaveze. I tamo me ubedjivala gospodja kako to ne postoj i kako SBB ni ukakvom slucaju sem onih EON paketa aplikacija ne daje nista van UO. Malo je falilo,da je oteram u... Nisam imao snage da se prepirem i izasao napolje. U drugoj poslovnici kao i u kol centru opet potvrdili da to moze.
A dokaz su pretpostavljam ovi SS. Zutom sam oznacio sta sam radio. Naravno na sledecoj strani popunjavanje podataka,adresa i sl. i placanje karticom kao sto sam platio aplikaciju Porodicni+sport paket kao probu. Inace pocetna slika je od Eon Light Tv.
Jedino ako nije prvih 30 dana prepaid a onda ide UO. Ako gresim vi me ispravite.
2021-05-14 19_18_08-.png2021-05-14 19_19_01-.png2021-05-14 19_20_06-.png2021-05-14 19_21_08-.png

Naravno to sve kada budem imao brzi protok interneta sa trenutnim jedna aplikacija radi ok. Bilo SD ili HD. Jedino ne znam ako bih uzeo jos jednu aplikaciju koja bi se vodila (registrovala) na majku da li bi trenutnih realnih 17 Mbps DL bilo dovoljno. Mislim na aplikacije na dva PC-a. Znam da jedna aplikacija nemoze u isto vreme da radi na dva pc-a.
 
Poslednja izmena:
Moze i nema ugovora. Ali ne može u poslovnici.

Mozeš da otkazes u svakom trenutku tv. Post expres dostavlja, oni kazu za 5 radnih dana, meni je odmah sutradan stigao.
 
Naravno uz cak mislim mogucnost dogovora telefonom da se isporuci ott box u zeljeno vreme. Samo ne zelim da me u poslovnici prave ludim. Da sam hteo toliko da budem drzak trazio bih od nje da ode na sopstveni sajt i da joj pokazem koliko gresi. A i na FB se prave blesavi kada sam im pokazao slike.
A kao sto sam napomenuo u poslovnicu sam svratio da pitam ima li sanse da tamo dobijem ott box bez da se salje i to na predlog neke devojke iz kol centra. Bolje da nisam isao samo su mi digli pritisak. I onako jurim po lekarima za mene i majku.
 
Poslednja izmena:
Karticom se placa na sajtu i zavrsava sve. Na mail stize racun, uredjaj naravno nov, tu je i garancija overena i lepo je sve zapakovano.

Nekad je moglo u poslovnici, ali davno ne moze, jos dok je d3i bio u opticaju. Par godina...
 
Imao sam d3i znam ali sam ga vratio jer tek tada nisam imao dovoljnu brzinu interneta. Danas sam on line platio onaj EON Sport +Porodicni paket. Da ne moram da jurim strimovanje SK. :ROFLMAO:
 
Zanima me, nakon digitalizacije, posto cu imati 3 tv besplatno, 1 eon box i 2 obicna mini, da li ce moci da se uzme i 4 i eventualno 5 tv, uz mesecnu rentu od 300 dinara posto nisu besplatni i uz prikljucak mesecni od 7000 za eon box ,. posto kod njih stoji do 3 tv besplatno......
 
Juce registrovao pc na onaj eon,i cisto da pustim da vidim kvalitet slike.Pustio SK1 HD,ono nema veze sa HD slikom,jel treba nesto da aktiviram ili reklamiram,ono je slika SD krs krseva,net je sbb optika.
 
Ja prebacim sliku sa pc-a na tv. Meni se čini da je ok. Čak mi je internet običan ADSL.
 
Ccc, što ga "dobro" savetuješ sa tim podešavanjima. Kako da smanji kvalitet...
 
Daju li nesto starim korisnicima? Istice mi ugovor za mesec dana pa da vidim sta mi je ciniti...
 
Meni pre neki dan nudili 4 meseca po dinar, dolazio promoter na adresu.
Prvo probao bez ponude, samo da produzim UO po postojecim uslovima.
Kad sam mu pokazao da mi je na 5 m od vrata Exenet i mts optika onda je ponudio tih 4 m.
Odbio sam ga, cekam da mi telefonom ponude nesto bolje, ako ne cao SBB.
 
Hvala na informaciji, da zasto bi iko normalan vezao sebe za nova 24m bez ikakvih pogodnosti ako znamo da ugovor posle isteka prelazi na neodredjeno. Koje budale...
 
Prijavio sam se za online placanje, 6. maja stigao link za placanje, kad na njega kliknem, napise Nemate neizmirenih dugovanja, do kad mora da se plati racun za april?
 
Meni pre neki dan nudili 4 meseca po dinar, dolazio promoter na adresu.
Prvo probao bez ponude, samo da produzim UO po postojecim uslovima.
Kad sam mu pokazao da mi je na 5 m od vrata Exenet i mts optika onda je ponudio tih 4 m.
Odbio sam ga, cekam da mi telefonom ponude nesto bolje, ako ne cao SBB.
Bolje od toga teško da ćeš dobiti.
Kod mene u ulazu Supernova sa optikom nudi 12 meseci po 1 dinar, a SBB za novu UO nudi pink paket.
 
SBB kada vam i ne isporucuje uslugu jer su vas iskljucili i dalje vam naplacuju 1400 din. za prikljucak. I dok god ne odjavite tako ce i ostati. Brat od strica mi je bolestan, nakupio mu se dug u lokalu koji vise ne radi i ne moze se bez njega licno ili overa punomoca kod notara da se iskljuci. Pokusavam na neki nacin bar da stopiram nepotrebno bacanje para. Sta moze da se uradi? Treba da odem u poslovnicu ali sam prisustvovao vise puta bezobraznim ponasanjem prema klijentima kada postoji neki problem. Vidim da cu i sam morati da se suocim sa njima.
Ovo je meni teski bezobrazluk, naplacuju ti a uslugu ne dobijas.
 
Zanima me da li u digitalizovanim podrucjima i dalje postoji opcija u moj sbb profilu ubrzaj net , za analogne postoji ubrzaj net 50 i kosta 1400 dinara, i za koliko se ubrzava na digitalizovanim podrujima ako ima ta opcija....
 
Bolje od toga teško da ćeš dobiti.
Kod mene u ulazu Supernova sa optikom nudi 12 meseci po 1 dinar, a SBB za novu UO nudi pink paket.
Ma ko ih sisa, najbitniji mi je Internet, TV gleda zena, dok ne zadrema:LOL:, fiksni ne koristim.
Tako da odoh na Mts optiku i 12 meseci dzabe, plus su u to ukljucene dve O1 koje koristimo (Box 4).
A od SBB uzmem EON sport paket i sve na broju.
Kad na to dodam i msat za vikendicu 5 meseci za 1 dinar (sad je Total TV) poprilicna usteda.
A samo treba da budu malo fleksibilniji, da ispostuju sto sam kod njih jos od priped interneta, mozda i vise od 15 god.
 
Mene zvali pre neki dan i ponudili na eon premium da predjem 500/50 po ceni eon full godinu dana a posle toga puna cena.Ja ih pitao za grejs period oni kazu nemaju to u ponudi, samo ova ponuda dolazi u obzir. Posle toga okrenuh mts i prekosutra dolaze da montiraju box plavi, dobih 12 meseci dzabe,3 tv boxa,wifi ekstender i plus ću moći podneti zahtev za još 2 meseca gratis, al to ću naknadno, uklapam se i zbog mts broja koji imam kod njih za iste pare kod telekoma.Tako da plaćam sbb još 3 meseca koliko traje ugovor i idem na otkaz istog. Morao sam da uvedem pre isteka ugovora kod sbb 3 meseca jer akcija ova traje do kraja maja, drugar mi reče da će da krate posle akciju jer je odziv ogroman.
 
Mene zvali pre neki dan i ponudili na eon premium da predjem 500/50 po ceni eon full godinu dana a posle toga puna cena.Ja ih pitao za grejs period oni kazu nemaju to u ponudi, samo ova ponuda dolazi u obzir. Posle toga okrenuh mts i prekosutra dolaze da montiraju box plavi, dobih 12 meseci dzabe,3 tv boxa,wifi ekstender i plus ću moći podneti zahtev za još 2 meseca gratis, al to ću naknadno, uklapam se i zbog mts broja koji imam kod njih za iste pare kod telekoma.Tako da plaćam sbb još 3 meseca koliko traje ugovor i idem na otkaz istog. Morao sam da uvedem pre isteka ugovora kod sbb 3 meseca jer akcija ova traje do kraja maja, drugar mi reče da će da krate posle akciju jer je odziv ogroman.
Sa konja na magarca!!
 
Ako ti traje jos 3 meseca idi posle 2 da "najavis" raskid za mesec dana, da se ne ispostavi da platis 4 meseca.
Ukoliko ti je net najbitniji od celokupne ponude, ignorisi Zorana :)
 
za analogne postoji ubrzaj net 50 i kosta 1400 dinara, i za koliko se ubrzava na digitalizovanim podrujima ako ima ta opcija....
Pošto niko ne odgovara: kod mene više nema "ubrzaj" otkad sam na 500/50 ali to je valjda i limit.
 
Ne radi Eon na Linux mint. Stalno mi znak za eon na pretraživaču igra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno