Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
OK, nisam bas shvatio sta hoces a kazes. Matematicki je tako i sta sad? Zadovoljan sam SBB uslugama do sada, imaju i net i programe koji mi odovaraju, a MTS mrzim verovatno jos vise od Sljamsunga. Prema tome, ja sam zadovoljan :)
 
^ Ha, ha, ovo je bukvalno ko kako prođe, nema pravila...
 
OK, nisam bas shvatio sta hoces a kazes. Matematicki je tako i sta sad? Zadovoljan sam SBB uslugama do sada, imaju i net i programe koji mi odovaraju, a MTS mrzim verovatno jos vise od Sljamsunga. Prema tome, ja sam zadovoljan :)

Nista, samo uporedjujem, jer umeju da ponude i 4 meseca za dinar, tako da mu dodje na isto.
 
Da li je moguce da je TC modem/ruter toliko los da ne mogu da postignem vise 320-330 mbps brzinu ni na jednom uredjaju (macbook air, iphone 11 pro itd..)? Znaci udaljenost od rutera metar, sve kombinacije pokusane, promjena opsega, kanala itd, nista ne pomaze. Na kablu ide bez problema do 400 kolko i isporucuje provider. Telemach je u pitanju ali je ista oprema kao i SBB. Ima li neko slicno iskustvo i neko rjesenje mozda?
 
Moram da se pohvalim da sam nedavno dobio MTS net na optici za manje od 48h od prijave, radi sve savrseno,(uz 12 meseci po 1 din), zbogom SBB! Ako nekome treba kontakt od agenta prodaje koji je sjajan i brz, neka mi piše u inbox da prosledim broj mob
 
Stavi razlicite SSID za 2.4 i 5G
 
Rešenje je dodatni AP ili ruter.
 
Društvo, molim za pomoć: zamenio sam stari raspali daljinski za D3 sa novim, upario sam ga sa TV-om, međutim nikako ne mogu da pronađem kako da namestim da kontrolišem na TV-u volume up/down dok je daljinski u D3 modu?! Na starom sam to mogao... Dakle kada je daljinski u D3 modu pritiskom na volume up/down da pojačava/smanjuje ton na TV-u, a ne na D3 :d
 
Poslednja izmena:
Imas ovaj

https://sbb.rs/wp-content/uploads/2...vlja-T4HU1514-D3-v2.0-digitalni-prijemnik.pdf

Ili

https://sbb.rs/wp-content/uploads/2020/07/d3_v20_daljinjski_upravljac.pdf

PROgRAmIRANJE TASTERA ZA KONTROLU ZVUKA
Nakon što je daljinski upravljač programiran, tasteri za kontrolu zvuka će kontrolisati zvuk televizora, a ne digitalnog prijemnika. Ukoliko želite da zvuk kontorlišete preko digitalnog prijemnika pratite sledeće korake:
1. Držite taster D3 sve dok taster TV ne zasvetli, a taster D3 ne počne da treperi.
2. Pritisnite taster Volume + . Taster D3 bi trebalo da počene da svetli konstantno.
3. Zatim pritisnite taster Volume -, taster D3 bi trebalo da prestane da svetli, a nakon što pustite Volume - opet da se upali.
4. Pritisnite taster D3, nakon čega bi isti taster trebalo da zasvetli tri puta.
 
Vidiš, kod mene to nije slučaj :) Programirao sam daljinski, ali i dalje dok je u D3 modu kontroliše zvuk na D3 a ne na TV :( Znam da sam prošli put morao nešto dodatno da čačkam da bih namestio, ali da me ubiješ ne znam gde sam to našao...
 
Ukoliko želite da vratite originalna podešavanja uradite sledeće:
1. Držite taster D3 sve dok taster TV ne zasvetli, a taster D3 ne počne da treperi.
2. Pritisnite taster Volume + . Taster D3 bi trebalo da počene da svetli konstantno.
3. Pritisnite taster Volume -, a nakon toga taster TV. Taster D3 bi trebalo da zasvetli tri puta.
 
Nope, ništa se ne dešava, D3 taster zasvetli jednom i to je to...

Sad ćemo da vidimo šta kaže Anđela na chatu :d

EDIT: Prvo mi traži broj ugovora, koji je jako bitan za moje pitanje, zatim mi šalje ovo uputstvo koje je i @salecg poslao, i na kraju mi odjednom ne radi ni net ni televizija [emoji1787][emoji1787]
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran da taj model daljinca to podrzava.

Onaj stari to ima u uputstvu
 
Nope, ništa se ne dešava, D3 taster zasvetli jednom i to je to...

Sad ćemo da vidimo šta kaže Anđela na chatu :d

EDIT: Prvo mi traži broj ugovora, koji je jako bitan za moje pitanje, zatim mi šalje ovo uputstvo koje je i @salecg poslao, i na kraju mi odjednom ne radi ni net ni televizija [emoji1787][emoji1787]
Taj daljinac ne može to kao što je stari mogao.
Istu "muku" čim evo već par meseci od kad sam zamenio daljinski.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jel ima još neko da je i dalje na TEL3 paketu, Ikomovom?
Meni od juče ne rade HBO i cinemax kanali.
Kažu u odgovoru vi ste tel3 paket i nemate HBO a ja imam sve to još od vremena ikoma.
Šta se dešava ovo, oce da nas prebace na eon ... Meni mts Optika pored vrata 2 godine ne želim da prelazim i naterace me sad ovi stručnjaci .
Ne pratim baš ovu temu, a i ne gledam TV skoro nikako. Ne radi ni kod mene HBO i cinemax. Idem da im pišem mail i tražim ugovor po papirima.
Jesi li dobio neke nove informacije?
 
Jel se nekome desavalo da se ne proknjizi odmah online uplata racuna preko mojsbb, tj. WSPay? Uvek sam tako placao, i nakon refresha mojsbb stranice bude skinuto dugovanje, ali sada i dalje stoji, a stigao mi je mejl da se uspesno izvrsena transakcija.
 
@cisco
Jesam, napuštam ih i prelazim na mts optiku....Potpisao sam raskid, 30 dana otkazni rok, čekam ove da mi razvuku optiku.
Ništa, to je to, valjda hoće te stare TEL pakete da pogase, imaš opciju da pedjes na eon ili ne znam, da teras tako bez HBO.....

Džaba pišeš mail, izgleda da ,ne da neće da nas zadrze već kao da imaju dopis da sto više korisnika razyebu i rasteraju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Oni prave ponude na način kako smatraju da je za njih najbolje i najisplativije. Ipak je profit najvažniji.
Na takav način i mi treba da razmišljamo i biramo najbolju i najisplativiju ponudu za sebe.
I meni za mesec dana ističe ugovor; mts ponuda mi deluje vrlo interesantno, samo što nikako ne želim da prihvatim njihovu cenzuru tv kanala, bez obzira na razliku u ceni.
 
Imam papir gde piše da je HBO deo paketa. Ne mogu oni da menjaju ugovor jednostrano. Imaju pravo i oni da raskinu ugovor sa mnom, ali nemaju pravo da ga menjaju. I da, moraju i da me obaveste 60 dana ranije ako mi otkazuju TV, a 30 dana ranije ako otkazuju ostale usluge.
Nije mi bitan HBO previše, ali hoću da im guram prst u oko zato što su imali priliku da budu fer, a nisu je iskoristili.
21b22b09c90e67965f78edfd92178f80.jpg
 
^^
Isto sam i ja hteo da se ganjam s njima iz principa, nije ni meni bitan toliko HBO ali brate, borba sa vetrenjacama... videćeš.
A i malo da promenimo,20 godina sam na Ikomu i SBB u.

Hahahah, koji si kralj, gde si iskopao ovaj flajer!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fascikla bato :)
Sve čuva, imam i ugovor iz 2003 sa Stantonom. Ne očekujem da ću dobiti nešto, ali ću malo da ih mučim, a ako ipak dobijem, tim bolje.
Inače, imam Orion net zbog SBB CG NAT-a. Ostao na Tel3 jer mi se nije isplatilo da uzimam bilo šta drugo, a da mi ostanu SK kanali. Videćemo šta će biti, za sada sam poslao mail na [email protected], čekam odgovor.
 
Pisao :D. Bez konkretnog odgovora.

Edit: Promenilo su i imena paketa. Sad su Digital nesto pa mogu time da pravdaju ukidanje HBOa a i net je 25/1 a bio je Tel3 paket.
 
Poslednja izmena:
Taj daljinac ne može to kao što je stari mogao.
Istu "muku" čim evo već par meseci od kad sam zamenio daljinski.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Hvala na informaciji ;) Koliko su ti naplatili zamenu?!
 
0 dinara, u mom slučaju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni istekao ugovor sa sbb-om. Imao duo gold extra a plaćao gold. Uz sve to mi radio i hbo go na foru superseta koji više ne postoji.
Pošto sam bio zadovoljan uslugom a i ne želim MTS bez ovih kanala koji im nedostaju. Uzeh eon duo premium sa 4 meseca po dinar. Tako da ću plaćati 24, meseca po 3832 dinara. Što mi je 400 dinara više u proseku ali barem sam zadovoljan.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Какав је прелаз са Д3 на ЕОН? Какав је квалитет слике и брзина шалтања канала?
Интерфејс ЕОНа у односу на Д3?
 
Какав је прелаз са Д3 на ЕОН? Какав је квалитет слике и брзина шалтања канала?
Интерфејс ЕОНа у односу на Д3?
Imam identican lg 4k uhd hdr bla bla bla tv u dve sobe, na jednom je eon, na drugom d3 v2, i bolja je slika na Eon-u. Za nijansu ali bolja. U pocetku nije bila ali mislim da su kroz apdejtove sredili..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno