Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, piše "serverska greška ", najzad su im doakali hakeri iz mts-a 😁.
 

Hvalite me usta moja...

Vidim da su na svim mogućim medijima poplaćali promo reklame ove vesti.

Ipak koaksijalac rula, kakva optika, kakav 5G... :ROFLMAO:
 
imaju oni i FTTH ciko.
a koaksijalac moze da bude odlican, vidi dal su ga u Nemackoj iscupali i zamenili optikom svuda.
 
pa objasni im prednosti optike i brzog uploada, sigurno nemaju dovoljno naucnika...
eto vidis kako su Rumuni pametni.
 
Gledam spisak kanala i nigde ne vidim Discovery Science i Turbo.Koliko mi se cini ,nekada su bili u ponudi?
 
Тада су незадовољни корисници раскидали уговоре пре времена без пенала.
 
Danas sam zvao SBB,posto sam video da je i grad u kojem zivim sada u Giga mrezi,da vidim sta i kako u vezi ugovora da potpisem.I reko ajde da pitam,posto pise internet do 500Mbps,sta vam to znaci?Ide 400,450?A koliki je upload?Ona kaze 50.Znaci 500/50.Pa da li su oni normalni?A skuplje nego kod MTS-a 400/160.
Ja otkako sam MTS napustio i unuka sam oženio :), MTS nudi i dalje 10/1.
 
@trvp_prince
pa napravi ti opticku mrezu druze..
meni HFC kablovska radi super, doduse imam mini cvor u zgradi.
upload mi je 5Mbps, za sad mi i ne treba vise. veci je problem CGNAT odnosno cena.
a kako si ti 'doprineo' ovde?
 
Planiram da predjem na EON FULL DUO, pa me zanima koji se ruter dobija uz paket i koji preporucujete da eventualno trazim da mi donesu, ako postoji ta mogucnost?
 
Jesu li to krenuli redom da zovu sa “neverovatnim super ponudama” stare korisnike, kako bi obnovili ugovorne obaveze?
 
Jesu li to krenuli redom da zovu sa “neverovatnim super ponudama” stare korisnike, kako bi obnovili ugovorne obaveze?
Mene su zvali otprilike 6 meseci pre isteka ugovora, dali 15% popusta na celih novih 24 meseca, sve završio SMS-om i što je najvažnije novi ugovor kreće odmah, tj. prethodna ugovorna obaveza mi je bila praktično 18 meseci.

Nego pozvah pre neki dan da se raspitam za cenu 1 Gb/s paketa, prvo operater nije imao pojma o čemu pričam, pa onda kada se raspitao kaže prvih 12 meseci 2000, a drugih 4000?! To je preko cene za postojeće usluge! Malo ga preteraše.
 
Meni ponudili (10 meseci pre kraja UO) da zamene ruter za noviji sa 5ghz wifi, da povećaju net sa 100 na 150 i još neke nebitne kanale tipa Sinestar i filmske Mitrovićeve septičke tv. Sad plaćam 3200 a po tom novom plaćao bih narednih 14 meseci 3200 a onda 10 meseci po 3600.
 
Sad plaćam 3200 a po tom novom plaćao bih narednih 14 meseci 3200 a onda 10 meseci po 3600.
Ponudili su ti veću cenu sa ugovornom obavezom u paketu. Baš su vickasti...
Paket ružičastih kanala valjda treba dodatno da obraduje ciljnu grupu kojoj su namenjene takve ponude.
 
Znači ovo sa starom cenom za odredjeni period uz jači paket im je sad default ponuda.
Ja kod mene u selu imam samo Sbb koji je najjaci, i ove mts, orion, preko mts raspale mreze. Preko tel nisu hteli nista da daju rekli mi da idem u poslovnicu da pitam oni imaju vece mogucnosti, ja odem u poslovnicu ona iz topa ponudi 4meseca 1 din. Ja se odusevio kako smo se lako dogovorili :D
 
^Ta akcija sa 1din/mesec je bila ranije, i ja sam je izvukao posle nekih10 razgovora sa operaterima za prethodnu UO. Sad razmišljam šta da im tražim još uz ovo velikodušno povećanje brzine neta, jer meni dodavanje novih kanala ništa ne znači, ovih par koje gledam imam i u osnovnom paketu. Jedino da tražim HBO go i Tidal... i još jedan smart tv slot😁, ali to ništa dati neće, tako da ostajemo na starom ugovoru, oko novog ćemo ponovo u Rambuje tamo negde u oktobru.😉
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno