Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SK6 uživo Bundesliga slika bukvalno raspad majnkraft (DVB-C), vratiš par sekundi kreće HD (IP) i sve normalno.

Kakvi cirkuzanti :D
Posto nikada ne gledam SK 6sad sam proverio i zaista je tako i kod mene, da ne placamo ozbiljnu kintu bilo bi komicno, ovako je stvarno uvredljivo
 
Na D3 vodiču stoje logoi za kanale SK 1-5 HD, SK 6-10 nema oznake HD, i naravno SK HD.
 
SK6 uživo Bundesliga slika bukvalno raspad majnkraft (DVB-C), vratiš par sekundi kreće HD (IP) i sve normalno.

Kakvi cirkuzanti :D
Nista cudno, na dvb-c-u ide samo sd verzija jer verovatno nemaju mesta u muxu da uguraju i te sk kanale u hd a na iptv-u idu u hd pa je zato tako.
 
Naravno kada bi hteli da stave i ostatak sk kanala u hd naslo bi se mesta ali njihova stvar.
Imaju brdo duplih hd kanala hbo, cinemax, epic drama, sk1, 2, 3 .... (ako se secam, nisam kod njih) sad cemu im to sluzi ne znam ali verovatno imaju neki razlog.
 
To za pikselizacijom je posebno očajno kad se npr gleda vaterpolo.. al ko još gleda vaterpolo?! ;) tako je i kod jednih i kod drugih, užas.
 
Naravno kada bi hteli da stave i ostatak sk kanala u hd naslo bi se mesta ali njihova stvar.
Imaju brdo duplih hd kanala hbo, cinemax, epic drama, sk1, 2, 3 .... (ako se secam, nisam kod njih) sad cemu im to sluzi ne znam ali verovatno imaju neki razlog.
ti 'dupli' kanali ne zauzimaju dodatno mesto. sto ih stalno branis, nije samo njihova stvar.

vaterpolo ce biti svuda problem, jer je (zasad) tesko kompresovati talase.
 
Ал зато имали места за пет нових хд канала.
Za instaTV od Žeksa i novi GRAND kanal mora da ima mesta. :D
I za 5000 din, to što u Bugarskoj ti "isti" (tačnije bolji mnogo) paketi koštaju jeftinije to je druga priča.

EON-BG.png


35.90 leva = 2158 din
69.90 leva = 4200 din
 
Poslednja izmena:
18 godina koristimo usluge SBB-a i kad sam ih upitao da li postoji mogućnost da dobijemo neki benefit kao dugogodišnji korisnici njihovih usluga, ''oduvali'' su me samo tako.
Tako da proverim sa vama koje su neke (bolje/jeftinije) alternative kod konkurencije?
Vidite ovaj odgovor, da kažem da sam nezadovoljan je blagi eufemizam :/
 

Prilozi

  • Screenshot_20221110_130855.jpg
    Screenshot_20221110_130855.jpg
    211.2 KB · Pregleda: 181
ti 'dupli' kanali ne zauzimaju dodatno mesto. sto ih stalno branis, nije samo njihova stvar.
Ko ih brani, zabole me za njih mogu sutra da propadnu sto se mene tice iako mislim da to ne bi bilo dobro cisto da bi bilo neke konkurencije.

Niti sam njihov korisnik, zabrinuti treba da budu oni koji nemaju alternativu.
 
18 godina koristimo usluge SBB-a i kad sam ih upitao da li postoji mogućnost da dobijemo neki benefit kao dugogodišnji korisnici njihovih usluga, ''oduvali'' su me samo tako.
Tako da proverim sa vama koje su neke (bolje/jeftinije) alternative kod konkurencije?
Vidite ovaj odgovor, da kažem da sam nezadovoljan je blagi eufemizam :/
Pa oduvali te kada ti ugovor istice sa malo manje od godinu dana. Meni istice za u februaru ali cu cekati januar pa onda da ih nagazim :)
 
Poslednja izmena:
npr https://forum.benchmark.rs/threads/preporuka-za-internet-provajdera.482967/

moj predlog je ipak da otvorite novu temu
 
Vidite ovaj odgovor, da kažem da sam nezadovoljan je blagi eufemizam :/

Sada si ti na potezu, igraš njihovu igru. Treba da zatražiš IDP broj za prelazak u: Yettel, Mts, Beotel, Supernova, Orion, KBCnet... Niko neće da ti ponudi nešto više dok ne tražiš IDP broj za prelazak... to su tvoje pare, ne treba ti njih da zoveš nego oni tebe.
 
Sada si ti na potezu, igraš njihovu igru. Treba da zatražiš IDP broj za prelazak u: Yettel, Mts, Beotel, Supernova, Orion, KBCnet... Niko neće da ti ponudi nešto više dok ne tražiš IDP broj za prelazak... to su tvoje pare, ne treba ti njih da zoveš nego oni tebe.
Pretpostavljam da će zvati kada se približi kraj ugovora, a tada će već biti kasno :). Odgovorio sam im da ugovor sigurno nećemo obnoviti posle onakvog bezobraznog odgovora.
Ostaje još jedno 10-ak meseci a to proleti brzo... Samo da vidim kakvo je stanje kod konkurencije jer očigledno ovi iz SBB-a ne žele da zadrže svoje dugogodišnje klijente
 
Svi se ponašaju identično, nije ni Yettel, ni MTS bolji.
Istu priču vrte svi, čekaju da zatražiš prelaz kod konkurencije, onda se jave i nude par stotina dinara jeftiniji paket ili nešto drugo kao šatro povoljnost (neke besmislene kanale, 50 megabita brži download, par meseci popusta i sl.).
U ovoj bestragiji retko ko razmišlja o lojalnom klijentu, svi se nešto tuku za nove, a za postojeće ih boli patka.
 
Svi se ponašaju identično, nije ni Yettel, ni MTS bolji.
Istu priču vrte svi, čekaju da zatražiš prelaz kod konkurencije, onda se jave i nude par stotina dinara jeftiniji paket ili nešto drugo kao šatro povoljnost (neke besmislene kanale, 50 megabita brži download, par meseci popusta i sl.).
U ovoj bestragiji retko ko razmišlja o lojalnom klijentu, svi se nešto tuku za nove, a za postojeće ih boli patka.
Ali i to je NEŠTO. Ovo što su meni odgovorili je bukvalno NIŠTA i tačno se vidi da ih boli ona stvar. 😂
 
Dobićeš i ti nešto, ali tek kad apliciraš kod drugog provajdera, ne ranije.
A kad pređeš kod tog drugog za neku akciju, kad ti istekne ugovorna obaveza i od njih ćeš da dobiješ ništa, dok ne apliciraš kod trećeg…i tako u krug.
 
Pa dobro, imaš još 10 meseci ugovorne obaveze. Dakle prošlo ti je tek nešto više od pola, ne znam šta očekuješ već sad.
 
Svi provajderi jure nove klijente zato što su procenili (a čitajući teme na benchu u vezi ovoga, smatram i opravdano) da je više onih koji bi se hebali za 1 dinar, nego što je broj dugogodišnjih korisnika koji na to ne obraćaju pažnji i po automatizmu plaćaju pretplatu.
 
18 godina koristimo usluge SBB-a i kad sam ih upitao da li postoji mogućnost da dobijemo neki benefit kao dugogodišnji korisnici njihovih usluga, ''oduvali'' su me samo tako.
Tako da proverim sa vama koje su neke (bolje/jeftinije) alternative kod konkurencije?
Vidite ovaj odgovor, da kažem da sam nezadovoljan je blagi eufemizam :/
MTS bi ti dao 12 meseci po dinar na keca, Supernova takođe.
Još jedna stvar koja mi poprilično smeta je to što polako svi oni prelaze na "ti". Po mom mišljenju - nepoštovanje, po njihovom verovatno fazon mi smo drugarići možemo na ti.
Isto tako i A1 i čini mi se i Jetel
 
MTS bi ti dao 12 meseci po dinar na keca, Supernova takođe.
Još jedna stvar koja mi poprilično smeta je to što polako svi oni prelaze na "ti". Po mom mišljenju - nepoštovanje, po njihovom verovatno fazon mi smo drugarići možemo na ti.
Isto tako i A1 i čini mi se i Jetel
Slažem se u potpunosti, posebno imajući u vidu da sam im sve iskomunicirao na vi... Čak i posle njihovog odgovora. Vidim po fejsu da mnogo ljudi (starih korisnika) ima istu primedbu... Hvala za preporuku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno