Šta je novo?

Savet za grafiku ...

stefan2

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
449
Poena
620
Konfiguracija ECS K7S5A sa AMD Athlon XP 1600+,256 DDR memorije,
HDD 40 Gb 5400 o/min.,GF2 MX 400 sa 64 Mb.Zeleo bih da promenim graficku kartu,pa me interesuje Vas savet kako ne bi doslo do overkilla.
Ako moze do 80 Eura,ali nije bitno.Unapred zahvalan.Zaboravih PC sluzi uglavnom za igrice 80 %.
 
Pa mislim da mozes da prodas tu graficku i dodas jos 80e, za novi titanium 4200, a moze da dodje u obzir i neki 9000pro...

Sa obe karte ce raditi 98% igrica...
 
dibro bi ti doslo jos 256MB RAM-a.
 
Nazad
Vrh Dno