Šta je novo?

Save My Settings in Win 2000 ?

Alexajlo

Čuven
Učlanjen(a)
25.08.2002
Poruke
531
Poena
630
Surfujuci netom, slucajno naleteh na sajt praktikum.co.yu koji obiluje mnostvom korisnih saveta za upotrebu Microsoft-ovog Officea. U mnostvu clanaka naisao sam na savet kako se u WIN XP-u jednostavno snimaju promene i podesavanja u aplikacijama Office paketa uz pomoc programa "Save My Settings", koje je nakon ponovne instalacije OS-a lako moguce istim programom povratiti, i tako ustedeti sate finih podesavanja WORD-a, EXCEL-a itd. Ali, avaj, ovako korisna aplikacija ne postoji u Win-u 2000 koji ja koristim, zato prosledjujem pitanje: postoji li slicna aplikacija za 2000-ku?
 
Nazad
Vrh Dno