Šta je novo?

SATA Docking Station

  • Začetnik teme Začetnik teme Rossi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Rossi

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
1,200
Poena
650
Gde naci?

Nova computers nema , rasprodali, bice mozda od nedelje (da mi nije hica ne bi postavljao temu, a plashim se da to ne potraje 3 nedelje).

U imtelovom cenovniku nema...

Dakle bilo kakav 3.5" SATA docking station Digitus, TT, Pera Zdera... 😉

:wave:
 
Potraga se nastavlja , nema ni Belcomputer koji se reklamira da ima 🙂
 
^ Upravo tu kupljeno pre sat vremena, na prvi pogled super mashinica, ima i esata shto je super, samo na Mac-u nema eSata-e pa mi to i nije neki plus al ajde 😀

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno