Šta je novo?

Samsung x100

dAmN

Slavan
Učlanjen(a)
24.05.2004
Poruke
203
Poena
319
prvo bih hteo da pitam sta mislite o ovom mobu?
danas sam ga uzeo i za tu cenu je odlican.... samo izgleda da mu baterija kratko traje, ali to i nije neki veliki prob.

e sada ono najvaznije :D mozete li mi dati neke wap adrese sa kojih mogu da skinem igrice, melodije i slike za x100?

za njega idu mmf melodije a ne midi??? hvala puno unapred i dajte adreseeeeeee :banana: :guitar:
 
melodije: http://vodi.ru ili ako idesh preko GPRS-a wap.vodi.ru
igrice cesh malo tezhe naci, jer ih i nema puno
 
preko gprs-a cu ici.... hvala na sajtu ;)

a gde imaju slike da se skinu? i makar neka igrica :D mislima ona sa grudvanjem je bas dobra hehehe ali makar jos koju da nadjem....

najvise mi se svidja sto telefon ima zaista dosta memorije.... prosto ne verujem da ima toliko ....
 
e ljudi kako bese ide onaj broj kada hocu sa kompa preko mail-a sebi an fon da posaljem mms.....
 
dAmN je napisao(la):
mozete li mi dati neke wap adrese sa kojih mogu da skinem igrice, melodije i slike za x100?

za njega idu mmf melodije a ne midi??? hvala puno unapred i dajte adreseeeeeee :banana: :guitar:

x 100 je preko GPRS podrzan odlichno. Ja imam 150 mmf melodija i 140 slika (128*128) i 8 java igrica. Melodije su fenomenalne, naruichito one s rechima.
Za trazenje melodija koristi google (ukucaj naziv pesme ili izvodjacha i pored napishi mmf). Na taj nachin cesh naci bezbroj pesama. Shto se tiche igara i slika, pokushacu uskoro da ti dam neke zanimljive sajtove. Mada i za njih vazi isto pravilo. Googlaj malo ;) Pozdrav

P.S. Baterija meni traje 4-5 dana bez korishcenja gprs. sa korishcenjem 2-3 dana.
 
evo koristim google, lepo ide :D

evo i baterija mi saasvim ok traje.... imam 2 crtice a dosta sam ga drndao....

ajde plz probaj da mi nadjes za igrice .... morma da nabacim svasta na mob do 1. jula jer ce poceti valjda tada wap da naplacuju?!?! pozdrav
 
dAmN je napisao(la):
evo koristim google, lepo ide :D

evo i baterija mi saasvim ok traje.... imam 2 crtice a dosta sam ga drndao....

ajde plz probaj da mi nadjes za igrice .... morma da nabacim svasta na mob do 1. jula jer ce poceti valjda tada wap da naplacuju?!?! pozdrav

Kao prvo, izvinio shto si chekao, imam i ja obaveze (prijemni ispit :S: )
Imam brdo sajtova za sve tipove samsung telefona, samo treba da ih nadjem, zaturio sam ih negde. Ovo su sasvim solidni sajtovi. Vidi, dopashce ti se. Pozdrav
http://zeeq.nm.ru/ -------------- o... mmf melodijama i java igrama za c100 i x 100
 
Poslednja izmena:
sacu da ih pregledam, hvala ;)
ako imas jos neke ti baci ovde :D
 
Nazad
Vrh Dno