Šta je novo?

Samsung R210

  • Začetnik teme Začetnik teme Ripper
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Ripper

Čuven
Učlanjen(a)
25.07.2000
Poruke
1,289
Poena
650
Trenutno imam SONY Z5 a nudi mi drugar SAMSUNG R210 za 400DM, pa me zanima vase misljenje o doticnom telefonu i da li se isplati menjati...
Koliko sam mogao da ocenim telefon ima fantastican ekran, sija plavo, moze da menja boju diode😀 , jedino sto je malo tezi i veci od SONYja... uzgred kakav je SAMSUNG R220 Jedino se na slici razlikuje od 210ke inace su po karakteristikama IDENTICNI!
Ajd sad nemojte se ustrucavati...
 
Nazad
Vrh Dno