Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

jesi siguran? To se vishe isplati nego na silu potpisivati ugovor na 2 god sem sto je 2 god garancija...
Koliko je HOX sad u radnjama?

Tako ce da bude sigurno. Hox i note su sad jeftiniji na oglasima nego na skupljim paketima (reda 2000 din mesecno) sa 24 meseca ugovora sto je smesno.
 
Huuuh, čuo sam da će da se u ponedeljak pojaviti u mts-u, i da će cena biti astronomska...Vip do kraja nedelje...

Sada sam bliži HoX-u nego trojci :D
 
Polako bre, što moraš prvi da ga imaš... ;-) Odličan je HOX, uzela ga koleginica. Stvarno je ekran čaroban.
 
Forceptor
nidza
milkobgd

Hvala. Razumeo sam sve :)

@djurkash
C5 je gej telefon :p
 
ma treba josh i ovaj fon da zaseru ima da predjem na windows :)
Jel naletio neko na neke bad manufacturing detalje za S3?
 
Danas sam išao sa bratom po Delta sitiju od prodavnice do prodavnice, gledao je da kupi telefon. Udjemo u onu Samsung + Nokia prodavnicu na prvom spratu, brat uzeo da razgleda, a ja krenem da ka izloženom SGS 3 (prodavac reče da je to taj, meni svi liče). Moj prvi i do sada jedini kontakt sa tim telefonom.

Prošetam kroz homescreeenove levo-desno, neko je uključio maksimalno napunjenih 7 komada. Tu malo krza pri tranziciji, ali ništa strašno, razumljivo je. Medjutim, napravim pokret da spustim notification bar, tu kreće šou: prvo je prikazao samo onaj reckavi deo i zaglavio na pola sekunde, zatim je prokazao samo deo sa ikonama Wifi, Bt, itd. i tu zaglavio na istu vremensku dužinu, tek onda je spustio NB do kraja ekrana gde je moj prst čekao. Dobro, rekoh, ko zna od kad je uključen, mora da je pokrenuto mnogo aplikacija koje rade li rade... Ne, ništa ne radi u pozadini sem demoa telefona. ŠKK, zar sam toliki maler? Ajde da nastavim da isprobavam, brat se još zanima sa svojim izborom. Udjem u aplikacije, nema ništa sem preinstaliranih, izaberem podešavanja telefona, program pukne, vrati me u aplikacije. Samo sam ga ostavio takvog i otišao do brata. Žao mi je što ovo iskustvo nisam snimio, kapiram da niko neće da mi veruje bez čvrstog dokaza, ali je zaista tako bilo. Možda je konkretan primerak izmrcvaren jer je izložbeni, pa se zato tako ponaša, ne znam.
 
Posle skoro celog dana provedenog u razmatranju razlika izmedju nokija C3-00, Asha 200, 201, 302, X1.00, X2-00, X2-02, C2-01, Samsung S3222, nekog LG QWERTY, i iz glave odgovaranja na pitanja koja je postavljao moj brat, nisam ni obratio pažnju koji je. A i liče jedan na drugi, ybg... Telefon je postavljen na centralno mesto i izgleda kao mini poslužavnik sa tim dimenzijama, naročito pored nekih minijatura odmah do. Da se našla jazzwah i 2 fildžana, komotno bi stali. Pretiče ga samo HOX.
 
Nisi gledao Note očigledno ;)

Ja ću se igrati sa S3 od kraja sledeće nedelje, pa ću baš da prenesem utiske iz prve ruke. Razmišljam ozbiljno da ga uzmem, ali moram da procenim da li mi se isplati da dam toliki keš za prelazak sa Arc-a na njega.
Prvenstveno moram da vidim da li mu je baterija stvarno toliko izdržljiva kao što se priča, jer mi je to ubedljivo najveća zamerka na Arc-u.
 
Danas sam išao sa bratom po Delta sitiju od prodavnice do prodavnice, gledao je da kupi telefon. Udjemo u onu Samsung + Nokia prodavnicu na prvom spratu, brat uzeo da razgleda, a ja krenem da ka izloženom SGS 3 (prodavac reče da je to taj, meni svi liče). Moj prvi i do sada jedini kontakt sa tim telefonom.

Prošetam kroz homescreeenove levo-desno, neko je uključio maksimalno napunjenih 7 komada. Tu malo krza pri tranziciji, ali ništa strašno, razumljivo je. Medjutim, napravim pokret da spustim notification bar, tu kreće šou: prvo je prikazao samo onaj reckavi deo i zaglavio na pola sekunde, zatim je prokazao samo deo sa ikonama Wifi, Bt, itd. i tu zaglavio na istu vremensku dužinu, tek onda je spustio NB do kraja ekrana gde je moj prst čekao. Dobro, rekoh, ko zna od kad je uključen, mora da je pokrenuto mnogo aplikacija koje rade li rade... Ne, ništa ne radi u pozadini sem demoa telefona. ŠKK, zar sam toliki maler? Ajde da nastavim da isprobavam, brat se još zanima sa svojim izborom. Udjem u aplikacije, nema ništa sem preinstaliranih, izaberem podešavanja telefona, program pukne, vrati me u aplikacije. Samo sam ga ostavio takvog i otišao do brata. Žao mi je što ovo iskustvo nisam snimio, kapiram da niko neće da mi veruje bez čvrstog dokaza, ali je zaista tako bilo. Možda je konkretan primerak izmrcvaren jer je izložbeni, pa se zato tako ponaša, ne znam.

Nista cudno, ja sam imao takve situcaije sa svim telefonima koji su izlozeni, najgori su bili onaj samsung tablet i E7, bio sa drugom i umirali smo koliko su se raspadali.
 
Poslednja izmena:
Stvarno je sramota da ne vode računa o izložbenim primercima. Da su zatrpani poslom, pa 'ajde, nego u prostoru od 5 kvadrata njih dvojca ne rade ama baš ništa. A stručnost - nula. Kad je brat pitao za razliku izmedju modela, umeo je da kaže samo ono što piše na kartici pored telefona. Neću više, odoh u OT.
 
Ako bi donosio odluku o kupovini na osnovu tog prvog dozivljaja koji sam stekao u radnji mislim da ni jedan ne bi uzeo. Otprilike One x je jedini koji sam probao a da je radio lepo, u telenoru note i sgs 2 su bili ocaj, instalirano 300 aplikacija menjano sve i svasta, a i pitanje je kakvi su to romovi posto posle 10 dana tamo spremni su za kantu. Takodje u telenoru na nokijama imaju neki anti teft program koji bi rekao da ubija telefon posto su svi do jednog bukvalno umirali.
 
Danas sam ga i ja drzao u ruci u Madjarskoj..par klikova itd i u sustini je brz kao sgs II ,veci je ekran ali lada se tel drzi kao da nije vecih dimenzija,kao sto je neko komentarisao da jos moze da "legne" velicina.

Prelazak jos ne planiram jer nije veliki korak od dvojke,kasnije ce community pokazati da li vredi...baterija,romovi itd

My 2 cents
 
Uzecu i ja ovaj telefon, vredelo je sacekati pa onda skociti sa Galaxy S 1 na ovaj III :d
 
:d

[YOUTUBE]90magoeznZk&feature[/YOUTUBE]
 
Nema sta da se pogleda, tip je kr.t.n totalni,kao ukljucio mikrotalasnu koja u stvari ni ne radi ...Da je ispravna tanjir bi se vrteo..Pa sledeci video ,kao fon snima pod vodom i nista mu nije..montaža,budalastina teska ..Misli da ce nabaciti neku kintu od pregleda
 
Poslednja izmena:
Sto si uopste zakacio ovo? Ovaj Corse1337 treba da bude banovan sa youtube-a, zakacio je 20 klipova na foru "Samsung Drop Test", "Samsung Microwave test", "Samsung Boiling test", "Samsung water test"...a ni jedan nije istinit, nego sve neki *****izam. Uz to je iskljucio mogucnost komentarisanja i ocenjivanja, pa se ljudi zalete i pogledaju
 
Nemoj samo da pucas, uplasio sam se :d uostalom, vidis koji sam smajli stavio, bolji je i taj klip nego fajt gs III vs hox.


A kad smo vec kod toga, jedno zanimljivo poredjenje :smoke:



[YOUTUBE]YH4GFtExubA&feature[/YOUTUBE]
 
Sta ga sitnicarite, reko bi covjek samo da snimate/fotografisete sa telefonom! Kupi fotoaparat profesionalni i zavrsi posao! :D
 
Danas sam išao sa bratom po Delta sitiju od prodavnice do prodavnice, gledao je da kupi telefon. Udjemo u onu Samsung + Nokia prodavnicu na prvom spratu, brat uzeo da razgleda, a ja krenem da ka izloženom SGS 3 (prodavac reče da je to taj, meni svi liče). Moj prvi i do sada jedini kontakt sa tim telefonom.

Prošetam kroz homescreeenove levo-desno, neko je uključio maksimalno napunjenih 7 komada. Tu malo krza pri tranziciji, ali ništa strašno, razumljivo je. Medjutim, napravim pokret da spustim notification bar, tu kreće šou: prvo je prikazao samo onaj reckavi deo i zaglavio na pola sekunde, zatim je prokazao samo deo sa ikonama Wifi, Bt, itd. i tu zaglavio na istu vremensku dužinu, tek onda je spustio NB do kraja ekrana gde je moj prst čekao. Dobro, rekoh, ko zna od kad je uključen, mora da je pokrenuto mnogo aplikacija koje rade li rade... Ne, ništa ne radi u pozadini sem demoa telefona. ŠKK, zar sam toliki maler? Ajde da nastavim da isprobavam, brat se još zanima sa svojim izborom. Udjem u aplikacije, nema ništa sem preinstaliranih, izaberem podešavanja telefona, program pukne, vrati me u aplikacije. Samo sam ga ostavio takvog i otišao do brata. Žao mi je što ovo iskustvo nisam snimio, kapiram da niko neće da mi veruje bez čvrstog dokaza, ali je zaista tako bilo. Možda je konkretan primerak izmrcvaren jer je izložbeni, pa se zato tako ponaša, ne znam.

Ne znam sta si ti gledao ali S3 sigurno nisi,bio dans u Delta sitiju u Samsung + Nokia prodavnici na prvom spratu kazu ljudi da stize 15-16 juna ,uzorak takodje nemaju.Tako da se postavlja pitanje koji je telefon bio u tvojim rukama ?
 
Nazad
Vrh Dno