Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Hvala puno na odgovorima :) Upravo gledam KP i koliko vidim ima dosta oglasa od servisa mobilnih uređaja. Da li izbegavati te oglase i tražiti nekog ko prodaje uređaj u mts/a1/yettel garanciji? Generalno ne pamtim kad sam kupio polovan telefon, uglavnom kupujem svašta sa KP ali telefone ne. I koji maksimalni budžet da mi bude a da ga ne preplatim? Znam da je ovo previše pitanja 😅
Mnogo bolje uzeti sa garancijom operatera uvazena mi je svaka bila. Ima i drugacijih iskustava ali moje je takvo. Izbegavati polovne telefone iz mnogo razloga.
 
Samo fiskalni, nista oni papirici, i EU internacionalne garancije :)
 
Hvala puno na odgovorima :) Upravo gledam KP i koliko vidim ima dosta oglasa od servisa mobilnih uređaja. Da li izbegavati te oglase i tražiti nekog ko prodaje uređaj u mts/a1/yettel garanciji? Generalno ne pamtim kad sam kupio polovan telefon, uglavnom kupujem svašta sa KP ali telefone ne. I koji maksimalni budžet da mi bude a da ga ne preplatim? Znam da je ovo previše pitanja 😅
Procene su zabranjene na forumu, tu ti ne mogu pomoći...pogledaj malo kako se kreću oglasi i samo će ti se kazati. Najbolja opcija da uzmeš neki telefon koji je za keš kupljen u prodavnici, ima fiskalni i samim tim garanciju zbog koje nećeš morati da lupaš glavu ukoliko dođe do bilo čega...sve ostalo je lutrija. Ako već uzimaš telefon od operatera, gledaj da je u pitanju neko koga poznaješ ili možeš doći do toga koji je potpisao ugovor.
 
Hvala puno na odgovorima :) Upravo gledam KP i koliko vidim ima dosta oglasa od servisa mobilnih uređaja. Da li izbegavati te oglase i tražiti nekog ko prodaje uređaj u mts/a1/yettel garanciji? Generalno ne pamtim kad sam kupio polovan telefon, uglavnom kupujem svašta sa KP ali telefone ne. I koji maksimalni budžet da mi bude a da ga ne preplatim? Znam da je ovo previše pitanja 😅
Ne znam kakva je ultra, ali od mene imas preporuku za s21+ snap verzija, ako je mozes naci, bices odusevljen posebno baterijom. Ja izvlacim u proseku od 7 do 9 sati SOT
 
Procene su zabranjene na forumu.
Samo gledaj da ima validnu garanciju, za svaki slucaj, a i psihicki je lakse kad znas da ako se nesto desi mozes dzabe da ga popravis ili dobijes nov uredjaj.
Po meni bolja je dosta ultra od plus modela.
 
Uh... Bas gledam kako se kod mene baterija ustabilila i dan zavrsim sa preko 6h SOT-a i 20-tak % baterije kombinovano 4G/Wifi ali ovo je top. Naravno zadovoljan sam i svojom baterijom.
 
I kod mene je baterija znacajno bolja nego pre, obican s21....
 
Kod mene jest, taj sam dobio prilicno ranije od ostalih ako sta znaci sto je za njemacku regiju.


Edit: Provjerio sam bas sada i imam i junski.
Eit 2: Kako da maknem ovu ikonicu od azuriranja, pored sata ovo cekiranje? :) Ne zelim da rizikujem kad mi na ovom radi sve top.
Screenshot_20220603-072453_Software update.jpg
 
Poslednja izmena:
Kupi Package Disabler Pro za oko 5 funti, blokiraj 2 procesa koja se zovu "software update" i to je to.
 
Nisam siguran da package disabler može da skloni ikonicu jednom kad se aktivira zbog pronalaska nadogradnje.
 
Može, barem je tako bilo kod mene na N20U. Posle disable ta dva procesa nestalo je obaveštenje o update-u.
 
Može, sad sam probao... obzirom da svi hvale majski reko ajd i ja da se osvežim malo 😇🙌
 
Super, nisam ja uopste ga preuzeo/instalirao.
Cijenim da ce svaki naredni bili losi ako ne isti, ne vjerujem bas da ce biti bolje jer ipak proslogodisnji model je. Treba "primorati" korisnike na novu seriju. :)
 
Apsolutno zaboravi da postoje nadogradnje i uživaj u telefonu kad si već zadovoljan kako radi isti.
 
Ma pustite te teorije zavere subliminalnog navođenja na nove serije. Svaki update instaliram sa oduševljenjem tražeći razlog u istome da telefon što pre stavim na oglase 🤣
 
Ja sam moj stavio na oglase, a molim boga da ga ne prodam. S21U je najkompletniji telefon trenutno.
 
Jel ima neko problem sa S21FE na majskom update, kolega mi pokazuje uđe u kameru i prebaci na selfi, telefon se zamrzne i posle toga se restartuje.
 
Ja sam moj stavio na oglase, a molim boga da ga ne prodam. S21U je najkompletniji telefon trenutno.
Apsolutno da. Znaš kad sam čak razmišljao da stavim u oglase i menjam moj s21 za ultru (koju sam btw imao prošle godine i dao u bescenje očigledno) 😇🤪 ...tu mi čak i nije bitno da bude snap.
 
Pa realno. Umesto 300e doplate, napravicu NAS server i miran sam..
 
Au, opet onaj lag od pre par meseci... Da li je moguce? Stvarno se nisam ovome nadao..
 
Animacije?
Kao na decembarskom?
 
Maj. Iz Telenora.
 
Nazad
Vrh Dno