Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ja sam ga preskocio 😀
 
Imao sam ponudu kolege sa foruma, silver, ali sam preskocio zbog boje, zato sam pitao kako vam se cini. Ja ne znam sta je ovo, ali s21u nigde nema sa regularnom garancijom, a ne uzima mi se bez garancije.
 
Ja sam od svih boja u opticaju izabrao silver, mada to je sve stvar licnog ukusa, svi telefoni do sada su mi bili crni i odusevio sam se s21u silver i reko to je to..
 
Nisam imao priliku da vidim uzivo silver, mozda me zato i vuce crna boja.
Edit- imam ponudu za s21u iz telenora 256gb sa racunom i garantnim listom (juce uzet) za 925e, uzeti ili je preterana cena???
 
Danas samo da pogledam u telenoru imei i mislim da cu da uzmem. Da, da, u telenoru je juce uzet.
 
Ok je cena.
 
U pocetku je bilo tako, kasnije se sve sredilo. A i nekoliko clanova je ovde pisalo da grejanja nema uopste i da je sve u redu, za 256gb model.
 
Ja imam 256 model kupljen u februaru, a drugar kupio u julu.
Moj je utisak da se njegov više greje, ali baterija je ista, ne znam, teško je proceniti jer zavisi i od aplikacija na njemu, maske i sl.
 
IMG_20210730_211545.jpg
Da se priključim i ja. Danas sam uzeo u NP kod jednog prodavca nov S21 ultra 128gb iz telenora. Otpakovan je bio u telenoru.
Jedini minus- nije imalo u pakovanju kabl za punjenje i iglica, zena koja mu je prodala je izvadila iz kutije, a nije mu ni rekla, a ja nisam ni gledao. Tako da gde mogu uzeti kabl i iglicu?
 
Pogledajte prilog 313633
Da se priključim i ja. Danas sam uzeo u NP kod jednog prodavca nov S21 ultra 128gb iz telenora. Otpakovan je bio u telenoru.
Jedini minus- nije imalo u pakovanju kabl za punjenje i iglica, zena koja mu je prodala je izvadila iz kutije, a nije mu ni rekla, a ja nisam ni gledao. Tako da gde mogu uzeti kabl i iglicu?
Ako imas punjac onda ti ne treba kabl, ako nemas onda kupujes uz punjac. Iglica moze od bilo kog telefona pretpostavljam, od drugog Samsunga sigurno
 
kako mu ne treba kabl? verovatno ti treba usb c na usb c kabl, pogledaj oglase, ili u telenoru/mts/vip, ili po mobilnim radnjama...

iglica je ista svuda, svaka radi posao...
 
Poslednja izmena:
Razmontiraj spajalicu i eto ti iglica, i to još sa dva kraja :)
 
kako mu ne treba kabl? verovatno ti treba usb c na usb c kabl, pogledaj oglase, ili u telenoru, ili po mobilnim radnjama...

iglica je ista svuda, svaka radi posao
Trebq mu kabl naravno, nego htedoh reci kupice ga sa punjacem, a ako ima adekvatan od prethodnog telefona, onda ima i kabl
 
Punjac sam uzeo pre 10 dana sigurno. Ocekivao sam da ce imati kabl, ali krastavac. Usb c na usb c mi treba. Iglicu ajde uzecu od mojih, radice posao.
 
zavisi koji je prethodni telefon, ako nije usb c to usb c kabl trebaće mu novi pošto je punjač dobio...noviji samsunzi imaju usb c na oba kraja...

@Stefan1995

sad videh i tvoju poruku :) ko što rekoh, trebaće ti usb c na usb c...ali kakvo im je to pakovanje bez punjača pa si morao da ga kupuješ, ovde stižu samo baš ogoljene verzije što se tiče opreme...iglica je nebitna, nećeš to ni svaki čas koristiti...
 
Nemam ni jedan kabl u kuci da je usb c to usb c. Gde ima original da se uzme?
 
ne mora original, ali ako si nesiguran samsung radnje...ne znam ni koje dužine imaju, meni je to uvek problem jer su kratki pa kupujem posebno...
 
Onda ipak moras da ga kupis, krastavac...
Radnja na G ima svu njihovu dodatnu opremu. Jel si razmisljao o olovci? 😀
 
Probaj u Vipu.
 
Nasao sam ipak u G****, narucicu sutra.
Pre njega sam imao s8 plus i veliki je napredak iskreno.
 
128gb je premalo za bilo koji današnji telefon ako voliš da snimaš/slikaš i pogotovu ako igraš igrice. U startu imaš oko 100gb i kad na to dodaš nekih 30ak aplikacija zajedno sa data kešom, ostaje ti nekih 75-85gb za podatke, realno mnogo malo
 
igrice ne igram a slikam i snimam i jako je puno 128gb, naravno imam cloud.
 
Igrice ne igram, video slabo snimam, ali slikam bas dosta i pored 10-ak aplikacija mislim da ce biti dosta 128gb, ako ne bude tu je cloud.
 
Prikacis na komp ili lap i prebacis
Ne znam sto se dize tolika fama oko toga
Zar smo bas toliko lenji ,posto vreme sigurno nije razlog
 
64 je knap, a 128 je taman :)
 

Prilozi

  • 1B22AEEE-964B-4728-8897-D169E4BD4DAC.jpeg
    1B22AEEE-964B-4728-8897-D169E4BD4DAC.jpeg
    108.4 KB · Pregleda: 59
Nazad
Vrh Dno