Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ljudi koliko vam traje punjenje sa samsungovim 25W punjačem? Kod mene kad uštekam na 5% piše da treba 1:30h do 100%...nekako mi puno s obzirom kako se priča da mu inače treba nešto malo više od sat vremena! Sumnjam da možda amazon.de ne prodaje originalne punjače [emoji35]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
 
Ljudi koliko vam traje punjenje sa samsungovim 25W punjačem? Kod mene kad uštekam na 5% piše da treba 1:30h do 100%...nekako mi puno s obzirom kako se priča da mu inače treba nešto malo više od sat vremena! Sumnjam da možda amazon.de ne prodaje originalne punjače [emoji35]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
Od 5% mu sigurno treba priblizno toliko vremena,obicno zavrsi 10tak min ranije nego koliko pise da mu treba.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@BricoGO jutros sam stavio na 3%, pisalo je 1:32h do 100%. Punjac od N20U


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Dobro, ali još nešto...piše brzo punjenje...zar ne bi trebalo biti superbrzo punjenje?! U postavkama ima da se da se uključi brzo i super brzo...neznam kako je kod samsunga ali kod huawei je onaj blic na bateriji bio jednom presavijen za brzo a dva puta kad je bilo super brzo?!

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
 
Dobro, ali još nešto...piše brzo punjenje...zar ne bi trebalo biti superbrzo punjenje?! U postavkama ima da se da se uključi brzo i super brzo...neznam kako je kod samsunga ali kod huawei je onaj blic na bateriji bio jednom presavijen za brzo a dva puta kad je bilo super brzo?!

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
То ти је то, ноут се са истим пуњачем пуни сат и 5мин отприлике са нуле, али има мањи капацитет, пише супер брзо код мене

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Alo kod mene piše brzo...zašto ne piše superbrzo?! Svi govore da mu treba pola sata do 50%...sad je već 40min na punjaču i na 44%. Netko mulja, ili samsung sa podatcima ili amazon sa punjačem [emoji2959]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
 
Sad gledam na YT...3 videa, od 0-100% za 1:14h...znači treba drugi punjač [emoji2959]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
 
Evo kako stoji kod meneScreenshot_20210205-003611_One UI Home.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Иначе ово време предвиђено за пуњење скоро никад није тачно, увек се брже напуни телефон...
6074b7a2d952d7361f0f709c85892256.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
E kod mene nije super...samo fast charging. Ide punjač sutra natrag [emoji35]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk
 
Vracaj ti to ,nesto nije u redu. Kupi original punjac i miean si a inace sto se baterije tice,danas sam iskljucio drugu karticu i ovo ce izgleda biti u rangu p30 pro. Neverovatno
 
Je l probao neko punjač od nekog drugog proizvođača? Tipa Xiaomi 33w što dolazi uz Redmi Note 9 Pro.
 
Vracaj ti to ,nesto nije u redu. Kupi original punjac i miean si a inace sto se baterije tice,danas sam iskljucio drugu karticu i ovo ce izgleda biti u rangu p30 pro. Neverovatno
Sutra ide natrag, naručio sam direktno sa samsung.at
Što se tiče baterije meni je za sada isto kao i P40Pro+...evo današnje stanje, cijelo vrijeme 4G i max. postavke. Sinoć je za 12h Standby potrošio 6%, bio je na 4G a bilo je u međuvremenu i notifikacija (WA, Email, Banka)




Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sutra ide natrag, naručio sam direktno sa samsung.at
Što se tiče baterije meni je za sada isto kao i P40Pro+...evo današnje stanje, cijelo vrijeme 4G i max. postavke.


muhtar deutsch

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Vrhunski posao su uradili sa baterijom napokon
Trenutno stanje imam jos 23% baterije ,sot 6 50,ide to na 8h sota lagano sa jednom karticom,diduss sa bixby rutinama sam mu ukinuo mobile data kada sam na wifi
 
Poslednja izmena:
Je l probao neko punjač od nekog drugog proizvođača? Tipa Xiaomi 33w što dolazi uz Redmi Note 9 Pro.
Može se koristiti ali Xaomi 30,40 i 120W punjači će S21 seriju puniti sa max. 15W isto kao i Huawei 66W, LG 16W, ZTE Quick Charge, Apple 30W, Google Pixel punjač dok će Huawei 40W punjač puniti sa max. 9W.
99% ostalih third-party punjača će puniti sa 15W.
Vjerojatno je Samsung postavio vlastite profile za punjenje da bi uglavnom njegovi punjači mogli puniti sa maximalnih 25W.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Zafrkavaju, meni je na Note 20U radio fast wireless charging u kolima a onda od nekog apdejta krebe kao fast i poslije par sekundi prebaci na slow. Smećari.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Pffff ako su stvarno tolike jajare nemam nameru da kupujem telefon pa još i njihovu preskupu dodatnu opremu da bih koristio "benefite" punjenja iz 2018. godine.
 
Pffff ako su stvarno tolike jajare nemam nameru da kupujem telefon pa još i njihovu preskupu dodatnu opremu da bih koristio "benefite" punjenja iz 2018. godine.
Јок и нису, откад су Амери увели санкције Кинезима Епл и Самсунг се цигањају за сваки динар, срамота шта све раде

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ja sa UGreen od 65w punim Super Fast charging.
Bitni su standardi koje podržava punjač.
Može imati i 90w ako ne podržava recimo Samsung ili Huawei standard puniće sa oko 15w.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Alo kod mene piše brzo...zašto ne piše superbrzo?! Svi govore da mu treba pola sata do 50%...sad je već 40min na punjaču i na 44%. Netko mulja, ili samsung sa podatcima ili amazon sa punjačem [emoji2959]

Gesendet von meinem SM-T825 mit Tapatalk

Brzo je samo sa Samsung 25W. Moras kupiti brzi od 45W (superbrzo) ili koliko vec podrzava S21U.
 
Pa to i jeste poenta Đilke, ne podržava više od 25w [emoji849][emoji1787]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
https://youtu.be/rsLJLk3nx8k
Šta god pričali na prezentaciji, Korejanci ipak nisu dostigli Snapdragoni, ali ga zato naplaćuju kao da su ga prestigli.
 
Pa.ovo je najlazljiviji yt-er ikada,zaboravi njegovr testove i prezentacije. Ne kazem nista za poredjenje sd i ex ali mu ne veruj nista,ni kada izgovori dobar dan,mozda je ponoc
 
Ne vidim razloga da bi izmišljao stvari ali po priloženom se vidi da SD bolje obrađuje fotografije ali to se može vidjeti i po postovima na Twitteru. Kako god za mrne SD nikad nije bila opcija i za sada sam zadovoljan i sa Exynosom.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Pa.ovo je najlazljiviji yt-er ikada,zaboravi njegovr testove i prezentacije. Ne kazem nista za poredjenje sd i ex ali mu ne veruj nista,ni kada izgovori dobar dan,mozda je ponoc



Zasto dule? Bas me interesuje.

Upravo sam gledo klip i... zao mi je nas ako zaista Snap pravi ovako bolje slike i video klipove. Cak i amo Samsung ovo ne moze ni updejtom rijesit a zapravo mi to i smeta kod exynosa, zalosno je ... :(

Za brzinu je glupost i pricat. Ko moze to primjetiti golim oko jedino ako neko kuci nema 10 telefona i svaki dan radi testove :D
 
Poslednja izmena:
Zafrkavaju, meni je na Note 20U radio fast wireless charging u kolima a onda od nekog apdejta krebe kao fast i poslije par sekundi prebaci na slow. Smećari.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

Ne znam koliko ti je fast wireless charging u kolima bilo kakav pokazatelj. Meni je fabrički u Škodi neupotrebljiv jer čim se u vožnji telefon malo mrdne, punjenje ili prestane ili se uspori. Ustvari, nakon puno zezanjam shvatio sam da mi bežično punjenje i u kući ustvari besmisleno. Mnogo mi je teže da pazim da mi telefon leži na pravom mestu na punjaču, nego da za sekundu ubodem USB-C kablić. Kada dodam da je bežično punjenje sporije i da više zagreva bateriju, bežični punjač je nakon 15 dana počeo da skuplja prašinu u kutiji sa starim micro/mini USB punjačima.
 
Pa brzo je punio napr iPhone 11 pro i Note 10+. Bemliga, zgodno je, samo stavim telefon, on ga ćapi i puni. I čvrsto stoji :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno