Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Wtf....jel realno ovo

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nista vise ne treba da nas cudi kada je Samsung u pitanju.
 
Da zlo bude još veće imaju i single i dual sim u toj 4g verziji [emoji1787] ...ciljam da je isključivo za Indiju, ali ništa me ne bi iznenadilo i kod nas da ih vidimo.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Nadam se da nije za EU trziste jer ako jeste gube konce totalno.
 
Jeste bezobrazno sa njihove strane, ali gde cete koristiti 5g u Srbiji?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pa za 2 godine će biti korišćen.
Bez 5G uređaju će brže padati cijena


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nadam se da nije za EU trziste jer ako jeste gube konce totalno.
Ne bih ga okarakterisao kao EU tržište, tamo nikad ni ne ide fuš (i Nemačka i Hrvatska su dobili i prošlu seriju sa 5g), striktno kao Srbiju [emoji849][emoji17]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Pa za 2 godine će biti korišćen.
Bez 5G uređaju će brže padati cijena


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Jeste, ali ovde se menjaju telefoni na kvartalnom nivou.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
5G su kod nas ...991.

Makar svi ovi u preorderu jesu.

Realno je glupo da ponovo imaju ovu foru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da i zato mts ne kasni sa svojom ponudom?!

A realno, svi vi koji ste sigurni bili da ce te uzeti S21/S21+/S21U da li bi ste odustali ako je 4G?
 
Da i zato mts ne kasni sa svojom ponudom?!

A realno, svi vi koji ste sigurni bili da ce te uzeti S21/S21+/S21U da li bi ste odustali ako je 4G?
Apsolutno me zabole za 5g sve dok ne uskraćuju na drugim poljima! I ovaj što imam mi je na off i uvek će biti

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Meni izgleda dobro...
https://flic.kr/s/aHsmTKyVLR

Nešto razmišljam i možda sam našao riješenje za lošiji bateriju...znate kako oni, kako da ih nazovem, sotonisti ugrađuju one implantate na čelo ispod kože pa izgleda da će im izrasti rogovi...e tako bi se mogao možda ugraditi jedan mali powerbank sa bezžičnim punjenjem ispod kože u predjeli desnog džepa..pa kad je telefon u džepu da se dopunjava. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobre....i boje nisu prenapucane, ali po danu svaki daje ok rezultate; gde je ll?!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ovaj prilično zna šta radi :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
^^Opa idemoooo

Ovaj drugi samo potbrdio ono što ja godinama govorim, a to je da apsolutno nema razlike u potrošnji qhd vs fhd (tek na 720p se primeti nešto da nije zanemarljivo).

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I sve to samo Ultra test. Ostala dva pisi propalao, niko da ih se lati.
 
Dobar ovaj ultra, ali po meni i dalje preskup za ono što nudi. Pravi hit može biti Plus model, ali prvo da sačekamo njegove testove :/
 
Koju boju uzeti, crnu ili sivu? Pitam za Ultra model.
 
Jaoooo sad sam još više naložen da naručim.
Nije bolest sve što boli [emoji51]
Sad koji izabrati Crni ili Srebrni kad su oba prelepa.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
^ po meni crni je brutalan

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Jaoooo sad sam još više naložen da naručim.
Nije bolest sve što boli [emoji51]
Sad koji izabrati Crni ili Srebrni kad su oba prelepa.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
Srebrni je vrh, crna je dosadna.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Meni izgleda dobro...
https://flic.kr/s/aHsmTKyVLR

Nešto razmišljam i možda sam našao riješenje za lošiji bateriju...znate kako oni, kako da ih nazovem, sotonisti ugrađuju one implantate na čelo ispod kože pa izgleda da će im izrasti rogovi...e tako bi se mogao možda ugraditi jedan mali powerbank sa bezžičnim punjenjem ispod kože u predjeli desnog džepa..pa kad je telefon u džepu da se dopunjava. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
Ma sa kamerom nema greske bice vrhunksa.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kad sam ovo napisao fotografije sam gledao na telefonu, na mom 27" 1440p monitoru je druga prica, vecina slika je katastrofa. Kada otvorite sliku dovoljno je kliknuti jednom da se vidi a ako se otvori u punoj rezoluciji, 2x klik...onda se vidi kako lose izgleda. Nevjerojatno, centar fotografije je u fokusu i sto se vice odmice od centra situacija je gora.
 
Sada sam cackao malo s21 seriju, i mali za sada deluje nekako najbolji, u onoj beloj boji je bruka :)
Ko primeti odmah da je nazad plastika a ne staklo svaka mu čast, pošto je na dodir identičan kao s21 plus.

Još neko da uzme manji da vidimo kako drži baterija :)
 
Nazad
Vrh Dno