Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

@rema1301 Meni je narucio jedan covek iz Nisa, krajem meseca mu stize roba. Na nemackom amazonu ga nije imalo, pa je narucio iz uk (mobilefun). Oko 7000 i nesto je ispalo, sto je da kazem prihvatljivo. @milos0888 Drugar je presao sa 12pro na s21plus i najvise je zadovoljan ekranom, ostalo mu je kako kaze manje vise isto.
 
Meni je identicna kao i na ip12. Imam utisak u procenat da se slazu. Posto imam uglavnom konstantnu potrosnju,ne igram igrice. Uvece ga punim na oko 30-50% zavisno koliko sam imao posla taj dan...
 
Pozz drugari. Planiram da uzmem jedan s21 zbog veličine. Zanima me baterija i realno korišćenje telefona. Da li moze izdržati ceo dan npr sa korišćenjem here maps itd...
 
Bez ljutnje ali da pitam vas sto konstantno pitate iste stvari za bateriju ,staklo,masku da li znate da koristite search?
 
search je tata pretrage ali iskustvo je ipak mnogo bolje. smisao foruma je u tome... ovako forume nemamo i svi koristimo samo google
 
Pa da pretraga na forumu... Stari postovi ... A ima li neko taze mišljenje za bateriju u kombinaciji sa navigacijom itd... Planiram na put a avion ne dolazi u obzir
 
Bez ljutnje ali da pitam vas sto konstantno pitate iste stvari za bateriju ,staklo,masku da li znate da koristite search?
Pa onda je o telefonu sve rečeno i može da se zatvori tema do sledećeg apdejta.
Radi se o tome da sve više ljudi ima ovaj telefon ili oni koji ga imaju već neko vreme imajo još bolju sliku o njemu. Ako je neko napisao da je pre mesec dana baterija bila loša možda su je poboljšali nekim apdejtom i on bi to sad napisao.
Bez ljutnje ali jel te ometamo na poslu dok pišemo?
 
Ja ne mogu da se nacudim cinjenici da jedna kompanija poput Samsunga, cak ni na svom "flagship" telefonu ne moze da uradi softver za kameru jednako dobar kao neke druge kompanije (Google, Apple...Huawei)...
nemaš pojma koliko mi je ovo zakomplikovalo potragu za novim telefonom. očajno procesiranje fotografija, bukvalno mi ubija volju da uopšte pomislim na fotografisanje telefonom. inače i ja ostavljam ukućanima A70 a za mene pojma nemam šta ću dalje...
 
nemaš pojma koliko mi je ovo zakomplikovalo potragu za novim telefonom. očajno procesiranje fotografija, bukvalno mi ubija volju da uopšte pomislim na fotografisanje telefonom. inače i ja ostavljam ukućanima A70 a za mene pojma nemam šta ću dalje...
P50, ip 13, pixel 6
nemaš pojma koliko mi je ovo zakomplikovalo potragu za novim telefonom. očajno procesiranje fotografija, bukvalno mi ubija volju da uopšte pomislim na fotografisanje telefonom. inače i ja ostavljam ukućanima A70 a za mene pojma nemam šta ću dalje...
P50, ip 13, pixel 6
 
Pa da pretraga na forumu... Stari postovi ... A ima li neko taze mišljenje za bateriju u kombinaciji sa navigacijom itd... Planiram na put a avion ne dolazi u obzir

1-2h ce svaki telefon izdrzati ali za put od 6-8-9 i više sati će morati da se koristi punjač u kolima.
Ni navigacija (bas samo navigacija) toliki put ne izdrzava bez punjaca.
 
Sunce, punjač i navigacija.... Kao stvoreno za jedan big bang.
 
1-2h ce svaki telefon izdrzati ali za put od 6-8-9 i više sati će morati da se koristi punjač u kolima.
Ni navigacija (bas samo navigacija) toliki put ne izdrzava bez punjaca.
Meni je jesenos S10 lite izdrzao put od oko 500km bez punjenja, navigacija vecim delom upaljena, tj. mnogo vise od 1-2h. Ali to je Snapdragon, Exynos-i su mi bili slabiji, ne znam kako je sa 2100, verujem da je bolji od prethodnika?
 
Put od 600km, bez punjača, završio sa 43% baterije, ekran sve vreme na max, samo je bitno da ga klima ladi 😂
nemaš pojma koliko mi je ovo zakomplikovalo potragu za novim telefonom. očajno procesiranje fotografija, bukvalno mi ubija volju da uopšte pomislim na fotografisanje telefonom. inače i ja ostavljam ukućanima A70 a za mene pojma nemam šta ću....
O kakvom očajnom procesiranju govoriš, telefon pravi extra fotografije, nisu napucane, hdr-isane, nisu presaturisane, jedino što su malo preoštrene za moj ukus. Evo upravo sam na letovanju i bukvalno ne vadim dslr iz torbe...
 
Poslednja izmena:
Meni je jesenos S10 lite izdrzao put od oko 500km bez punjenja, navigacija vecim delom upaljena, tj. mnogo vise od 1-2h. Ali to je Snapdragon, Exynos-i su mi bili slabiji, ne znam kako je sa 2100, verujem da je bolji od prethodnika?
Mate 10 pro i s10 lite se ne porede sa drugim telefonima kada je autonomija u pitanju...jednostavno nemaju konkurenciju (čast rogphoneu).
 
Problem koji sam imao u vezi sa mrezom i gubljenjem iste očigledno nije bio do telefona. Već do mts-a. Posle moje treće žalbe u vezi sa pozivom na čekanju, koji nikako da proradi, nešto su sredili sa njihove strane. Nekim čudom telefon stabilnije održava mrežu i pojavilo se ono volte pored signala mreže. A toga nije bilo do tada. Tako da pretpostavljam da je problem bio do nekih parametara kartice koje su sada sredili. Sad mogu da kažem da sam zadovoljan telefonom u potpunosti. 😊
 
Upravo je mojoj ženi stigi A02s,koji se dobijao uz kupljeni S21.
 
Stigao julski update, kamera poboljšana (tako kažu) međutim sve što mogu da primetim je da macro režim ne prebacuje automatski.
 
Posto ne nalazim s21u sa garancijom operatera, da li se isplati da dam moj s8+ (200e ga ceni) i doplata 600e za s21u 128gb bez garancije, nov? Covek gde uzimam je mozda i najbolji u ovom poslu u ovom delu Srbije (mozda je nebitno, ali da kazem) i koliko znam niko nema problema kod njega. :/
 
Posto ne nalazim s21u sa garancijom operatera, da li se isplati da dam moj s8+ (200e ga ceni) i doplata 600e za s21u 128gb bez garancije, nov? Covek gde uzimam je mozda i najbolji u ovom poslu u ovom delu Srbije (mozda je nebitno, ali da kazem) i koliko znam niko nema problema kod njega. :/
Uzimaj to, predobra ponuda posto stari S8+ realno ne vredi toliko (200e).
 
Stigao i meni poklon juce :) Dostava ide preko XYZ, ne preko kurirske sluzbe.
 
@vladix @Migrant ponuda je predobra. Jedino sto me muci je ta garancija, ako se nesto ne desi. Zet je narucio kod njega p40l, pa kad bude stigao sa njim cu da idem, pa cu da vidim sta da radim. Jedino ako se desi da bude imao neki sa mreze, zbog garancije, ako ne, onda ne znam sta da radim.
 
Stigao julski update, kamera poboljšana (tako kažu) međutim sve što mogu da primetim je da macro režim ne prebacuje automatski.
Upravo odradio update, radi i dalje automatski macro mode. Kod mene je Snapdragon. Ne znam da li ima neke veze.
 
Uskoro se prikljucujem i ja ovoj temi, zanima me da li uzmem 256gb verziju ili da bezim od nje? Ovo pitam zbog navodnih problema oko pregrevanja.
 
Nazad
Vrh Dno